10 Binden Fazla Ethereum’a Sahip Olan Cüzdan Sayısında Yeni Rekor Kırıldı!

ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para veri ve istatistik şirketi Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, ETH’nin yükselişte olmasına rağmen Ethereum pazarına daha fazla kullanıcının girdiğini ve kripto para saklamak için yeni cüzdanlar kurduğunu belirtti.

Ethereum cüzdan sayısında yeni rekor!

Glassnode, içinde 10.000’den fazla Ether bulunan ETH cüzdanlarının sayısında artış olduğunu bildirdi. Son tweet’te paylaşılan verilere göre, bu cüzdanların sayısı son 3 ayın en yüksek değerine ulaşarak yeni bir rekor kırdı. ulaştı. Toplamda 1062 tane cüzdan mevcut.

Ethereum Cüzdan Sayısı Grafiği. Kaynak: Glassnode

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunun dışında Glassnode’a göre sıfırdan fazla Ether’i olan ETH cüzdanlarının miktarı 50 milyonu aştı.

ETH’nin ortalama hash rate (işlem hızı) değeri de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 270.629.263.696.999,625’e ulaştı. Bu yükselen hash rate, madencilik ağının büyüdüğünü, güçlü ve sağlıklı olduğunu ifade eder.

ETH, son yükselişinden sonra %20 düştü!

Yazıyı yazarken, en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH 510,65$ seviyesindeydi. Ancak geçen haftalarda ise, 2018’den bu yana en yüksek zirveye 619$ bandına ulaşmayı başardı.

Ethereum Fiyat Grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Son Bitcoin (BTC) rallisinde, BTC’nin değeri 19.000$’ın üzerine çıktı ve aralarında ETH’nin da bulunduğu birden fazla altcoinin fiyatının yükselmesini sağladı.

Bunun dışında ETH 2.0 için mevduat sözleşmesine rekor seviyede ETH gönderildi. Ayrıca bu ETH için olumlu bir haber oldu.

Her biri en az 32 ETH olmak üzere, toplamda 540.000’den fazla ETH gönderdiler. Başlangıçta beklenenden daha büyük bir miktarda ETH yatırıldı. Ayrıca, daha önce açıklanan programa göre Ethereum 2.0’ın ilk aşamasının 1 Aralık’ta başlaması bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!