ADA

ADA Ağustos Ayında 1 Dolara Ulaşabilir Mi? Kripto Topluluğu Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano’nun (ADA) fiyatı, genel kripto para piyasası duyarlılığına paralel olarak dalgalanmaya devam ederken, yatırımcılar, en iyi giriş fiyatını belirlemek için Hisse Kanıtı ( PoS ) varlığını değerlendiriyor.

Özellikle CoinMarketCap’teki topluluk, kullanıcıların dijital varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında spekülasyon yapmalarını sağlayan ‘Fiyat Tahmini’ özelliğini kullanarak ADA’nın 31 Ağustos 2022’ye kadar ortalama 0,7311 dolar fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Olduğu gibi, topluluk oyları, merkezi olmayan finans (DeFi) varlığının fiyatının, yayınlandığı tarihteki mevcut değerinden Ağustos ayı sonuna kadar yüzde 56,20 veya 0,263 dolar artacağını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bu yazının yazıldığı zaman dilimine kadar, 14.192 CoinMarketCap üyesi ortalama tahmine ulaşmak için oy kullanmıştır.

Eylül için tahminler söz konusu olduğunda da, topluluk fiyatın biraz daha düşük olmasını ve 8.965 kullanıcı oyu ile ortalama 0,7078 dolar olmasını bekliyor. 

Cardano Fiyat Analizi

2022’nin başından bu yana Cardano, Ocak ayında yılın en yüksek seviyesi olan 1,60 dolardan mevcut fiyatına düşerek aşağı yönlü bir seyir izledi. Birkaç geçici artış kaydedilmesine rağmen, genel eğilim düşüş eğilimini koruyor.

ADA’nın mevcut fiyatı, çizelgeler ve istatistikler tarafından gösterildiği gibi, gün içinde yüzde 0,48 ve önceki hafta boyunca yüzde 10,19 düşüşle 0,468 dolar seviyesinde işlem görüyor.

ADA

Ayrıca, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, sekizinci en büyük kripto varlık olan Cardano’nun tüm piyasa değeri şu anda 15,85 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

ADA

Vasil Hard Fork Yaklaşıyor!

Düşüş piyasasına rağmen, Cardano ekosisteminin geliştiricisi Input Output (IOHK), ana ağ yükseltmesine yönelik önemli bir adım olan test ağının başarılı bir hard fork’unu ve geliştiricilerinin “son test ve entegrasyon süreçlerine başlamaya” hazır olduğunu duyurdu.

Hard fork’un son hazırlıkları ve başarısı, Cardano’nun fiyatını ay sonuna kadar olumlu etkileyebilir, çünkü varlık tarihsel olarak bir hard fork olayından önce ralli yaptı. Gerçekten de, kurucu Charles Hoskinson, hard fork’u ağın en büyük yükseltmesi olarak nitelendirerek, riskleri her zamankinden daha fazla yükseltti.

ADA Ağustos Ayında 1 Dolara Ulaşabilir Mi? Kripto Topluluğu Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.