altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Fırladı! Yüzde 1046 Artış Yaşadı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir analitik firmasına göre, bu yılın dip seviyesinden 11 kattan fazla yükseliş yaşayan Ethereum tabanlı bir altcoin şimdi muhtemelen düzeltici bir harekete tanık olacak.

Riski token’laştırmayı amaçlayan bir blok zinciri protokolü olan BarnBridge (BOND), geçen ay 2022’nin en düşük seviyesi olan 2,18 dolardan 24 Temmuz’da yüzde 1,046’lık bir artışa işaret ederek 24,99 dolara yükseldi.

Kripto analiz firması Santiment, BOND’un üstel fiyat artışının ortasında birkaç zincir üstü ölçümün önemli büyüme belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Onchain etkinliği fiyatla birlikte artıyor. Genelde iyidir. Daha fazla eylem, fiyat eğilimini destekleyebilir. Ayrıca BOND ile günlük olarak etkileşime giren yeni adreslerin miktarıdır. Burada da aynı şekilde, BOND’a yeni kan akmaya devam ediyor. Fiyat farkı yok. Sadece destek.”

Ayrıca Santiment, 100 ila 100.000 BOND sahiplerinin ralli boyunca madeni paralarını sattıklarını belirtiyor.

“100’den 100.000 BOND’a sahip olan sahipler, bu pompadaki varlıklarını azalttı. Hepsi vazgeçti. Ve fiyat bu inkarı pompalamaya devam edebilir. Terk eden birçok sahibini cezalandırmak için.”

altcoin
Kaynak: Santiment

Bir dizi zincir üstü ölçüm, BOND’un alttan patlamasını desteklese de, Santiment kurumu, kripto paranın şimdi güçlü düşüş sinyalleri verdiğini vurguluyor.

İç görü platformuna göre, balina işlemlerinin sayısı şimdiden zirveye ulaştı ve bu, BOND’un yüksek bir fiyat düzeltme riski altında olduğunu gösteriyor.

altcoin
Kaynak: Santiment

Ekonomi alanında uzman olan Santiment ayrıca, mevcut fiyat ile edinilen her bir kripto varlığın ortalama fiyatı arasındaki oranı gösteren 30 günlük piyasa değerinin gerçekleşen değer metriğinin şu anda yükseldiğini ve BOND’un aşırı değerli olduğunu öne sürüyor.

“Bu çok yüksek. Temel olarak, BOND olgunlaştığından beri hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Çok yüksek risk düzeltmesi ve soğuması gerekiyor.”

BOND’un düşüş eğilimini gösteren bir diğer metrik, işlem hacmidir. Santiment’e göre, BOND’un işlem hacmi zirveye ulaştı ve azaldı.

“Bu metrik, ticaret hacminin onchain alternatifinde. Zincir üzerinde ne kadar BOND taşındığını gösterir. Ve çoktan zirveye ulaştı ve soluyor. Bu yüksek risk taşıyor.”

altcoin
Kaynak: Santiment

Son olarak, Santiment, BarnBridge balinalarının veya bir milyon ila 10.000 BOND arasında tutan varlıkların, kripto paraların dibe vurduğu zamanlarda, Haziran ayında yoğun bir şekilde biriktikten sonra kripto paralarını dağıtmaya başladığını belirtiyor.

Yazma sırasında BOND, gün için yaklaşık yüzde 3 düşüşle 19,47 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin Fırladı! Yüzde 1046 Artış Yaşadı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!