Altcoin Sezonu Başladığında Bu Altcoin Çok Yükselecek! Ünlü Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto stratejisti Kevin Svenson, altcoin sezonu başlarsa bu altcoin’in en çok yükselenler arasında yer alacağını söyledi.

Twitter’da 96.600 takipçiye sahip olan ünlü analist Svenson, katman-2 protokolü Loopring’in (LRC) muhtemelen piyasanın çoğunu geride bırakacağını söyledi.

“Yakında bir altcoin sezonu başlarsa, LRC’nin en çok yükselenlerden biri olabileceğini düşünüyorum. Bu altcoin genellikle büyük hareketler sergiler. Şu anda dipte. Ayrıca Loopring, yüksek ücretlerin olduğu zamanlarda ETH için en sevdiğim Katman-2 çözümlerinden biri.”

Loopring Çarşamba günü yüzde 46 artışla 0,84 dolardan 1,23 dolara yükseldi. Piyasa değerine göre 80. sıradaki kripto varlık, yazının yazıldığı sırada 1,19 dolardan işlem görüyor.

Fiyat artışı, Loopring’in GameStop’un blok zinciri üzerine inşa edilen yeni değiştirilemez token (NFT) platformunun beta sürümünün erken kayıtlar ve fon mevduatları için yayında olduğunu ve yakın gelecekte tam bir lansmanla birlikte geldiğini duyurması nedeniyle gerçekleşti.

Svenson, LRC kazançlarından biraz kar ettiğini söyledi.

Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanarak Ethereum (ETH) ağı üzerinde velayet dışı, sipariş defteri tabanlı değiş tokuşlar oluşturmasına olanak tanır. LRC sahipleri, Loopring protokolü kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan borsalar (DEX’ler) tarafından ödenen ücretlerden staking ödülleri kazanabilirler.

Svenson ayrıca Bitcoin’in (BTC) canlanıyor gibi göründüğünü de sözlerine ekledi.

PSAR, parabolik durdurma ve ters gösterge anlamına gelir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 43 bin dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlık, son yedi gün içinde yüzde 4’ten fazla ve geçen aya göre yüzde 14,6 arttı.

Altcoin Sezonu Başladığında Bu Altcoin Çok Yükselecek! Ünlü Analist Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.