Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Altın Yükselişi Bitcoin İçin Kötü Olabilir! Peter Schiff Konuştu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para eleştirmeni ve altın sevdalısı Schiff, SHIB’i eleştirdi. Mevcut altın artışının önde gelen dijital para birimi BTC için kötü haberler getirdiğini belirtti.

SchiffGold fonunun başkanı, Euro Pacific Capital CEO’su ve BTC düşmanı Peter Schiff, altın fiyatındaki mevcut artışın BTC için kötü bir haber olduğunu söylemek için Twitter’dan paylaşımda bulundu.

“Altının Yükselmesi Bitcoin İçin Kötü Haber”

Babasından farklı olarak bir Bitcoiner olan Peter Schiff’in oğlu Spencer, değerli metalin sadece yüzde 2 yükseldiğini ancak bunun kriptoya karşı şüpheci olan babasını ikna etmediğini belirtti.

Schiff, enflasyonla ilgili beklenenden daha kötü verilerin yayınlanmasının ardından altının nihayet yükselişe geçtiğini tweet’ledi. Enflasyonla ilgili kötü bir haber olan bu durum altın için iyi bir haber olduğu anlamına geliyor. Bu rallinin muhtemelen sürdürülebilir olduğunu ve daha gidecek çok yolu olduğunu da sözlerine ekledi.

Altın sevdalısı ayrıca, altının yükselişinin BTC için kötü haber olduğunu, çünkü gerçek altın yükseliyorsa ucuz bir taklide gerek olmadığını iddia etti.

“SHIB, BTC Kadar Değersiz”

Geçen hafta, Peter Schiff ayrıca kriptodaki mevcut trend olan Shiba Inu (SHIB) isimli memecoin hakkında tweet attı.

Schiff, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’u BTC’nin değerini yükselttiği gerekçesiyle suçladığı tweet’in altındaki yorum dizisinde SHIB’den de bahsetti.

Ona göre SHIB, lider kripto para birimi kadar değersiz.

Altın Yükselişi Bitcoin İçin Kötü Olabilir! Peter Schiff Konuştu!