featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Anonim Mega Balina Bu Altcoin’i Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir mega balina, popüler bir kripto para borsasının yerel varlığı olan bu altcoin’i satın aldı.

Blok zinciri işlem izleyicisi WhaleStats, isimsiz cüzdanın FTX borsasının yerel token’ı olan 14.000.000 FTT aldığını ortaya koydu. İşlem, gönderim sırasında 581.444.018 dolar değerindeydi.

Balina şimdi 3,8 milyar doları aşan toplam cüzdan değeri ile 1,2 milyar dolar değerinde FTT’ye sahip ve şu anda ETH hariç tutularak hesaplanan verilere göre Whalestats’ın en büyük 1000 Ethereum cüzdanı listesinde dördüncü sırada yer alıyor.

Screenshot 2 5
Kaynak: WhaleStats

Popüler kripto para analisti Smart Contracter ayrıca FTT’ye ilgi gösteriyor ve altcoin’in tarihsel grafiğindeki keskin yüksekler ve düşükler arasındaki Fibonacci ABC aralığının gelecekteki fiyat hareketi için cesaret verici işaretler sunduğunu belirtiyor.

Twitter’da 196.000 takipçiye sahip olan analist, bir tweet’te şöyle diyor:

“FTT yükseliş hareketi gerçekleştirmeyeli uzun zaman oldu ama aslında buranın bir dip olduğunu düşünüyorum ve şimdi tüm zamanların en yüksek seviyelerine gidiyoruz.

ABC’nin 0,618’in altına düştüğü süper yüksek zaman dilimlerinde mükemmel ABC ve boğa / ayı dönemleri neredeyse 1: 1 uzantısıdır.”

FF80tAVUYAEw8ms
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Ekim ayının sonlarında, FTX’in kripto farkındalığını ana akıma getirmek için daha geniş bir çabanın parçası olarak Şubat 2022 Super Bowl sırasında reklam yayın süresi satın aldığı haberi geldi.

Geçen hafta FTX, Ethereum tabanlı değiştirilemez token’lar (NFT’ler) için bir pazarın başlatıldığını da duyurdu.

Yazının yazıldığı sırada, FTX Token gün içinde çoğunlukla yatay hareketle 41,92 dolardan işlem görüyor.

Anonim Mega Balina Bu Altcoin’i Aldı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!