Balinalar Bu Altcoin’de Toplanıyor! Ciddi Yükseliş Gerçekleşti!

MATIC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Santiment veri sağlayıcısı, Mayıs ayının başından bu yana, çeşitli büyüklükteki kripto balinalarının cüzdanlarında tutulan Polygon’un yerel varlığı MATIC arzının yaklaşık yüzde 9’luk büyük bir artış gösterdiğini, token fiyatının ise son 24 saatte yüzde 23’ün üzerinde büyük bir artış gösterdiğini bildirdi.

Bu arada, üst düzey bir Ethereum balinası, 10 milyon adet MATIC token satın alarak bu verilere katıldı.

Balinalar, MATIC’de Toplanıyor!

Santiment tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, 10.000 ila 10.000.000 MATIC parası tutan cüzdanlar ortaklaşa daha fazla MATIC satın aldı ve bu da bakiyelerinin toplu olarak yüzde 8,7 oranında artmasına neden oldu. Mayıs ayının başından beri son altı hafta boyunca Polygon’un yerel varlığı MATIC’i satın alıyorlar.

Bunlarla bağlantılı olarak MATIC, son 24 saatte yüzde 24,19 artışla muazzam bir değer artışı gösteriyor.

Karbon Nötrlüğü!

MATIC’in bu yükselişi yaşamasının bir başka büyük nedeni de, karbon nötrlüğü elde etmek için zincir üstü karbon pazarı KlimaDAO ile yakın zamanda gerçekleştirilen bir ortaklıktır. Dün Polygon, 104.794 ton sera gazını temsil eden 400.000 dolar değerinde karbon kredisi aldığını duyurdu.

Polygon Başkanı Sandeep Nailwal, blok zinciri alanını, çevresel krizi şimdi olduğundan daha kötü hale getirmeyi bırakma ve aslında onu önlemek için bir şeyler yapma vaatlerinin ötesine geçmeye çağırdı.

Balinalar MATIC Almaya Devam Ediyor!

WhaleStats balina takip platformu, “BlueWhale0097” adlı bir balinanın 4.226.890 dolar değerinde 10.000.000 MATIC token satın almasıyla yakın zamanda büyük bir satın alım evresine girdiğimizi belirtti.

Şu anda MATIC token’ları bu balinanın portföyünün yüzde 11,91’ini oluşturuyor. Bu da 6.124.735 dolar değerinde MATIC karşılığına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!