featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Başarılı Analist, SHIB, LUNA ve 3 Altcoin İçin Fiyat Tahmininde Bulundu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Shiba Inu (SHIB), Terra (LUNA) ve diğer üç altcoin için en fiyat tahminlerini açıkladı.

Twitter’da 486.300 takipçiye sahip olan ünlü analist Van de Poppe, köpek temalı memecoin olan Shiba Inu’nun daha düşük tepe ve daha düşük dip seviyeleri izlemeye devam ederken düşüş trendinde kaldığını söyledi.

“Bitcoin güç göstermeyecekse, 0,000043 dolarda, hatta 0,000035 dolarda bazı yeniden testlerin gerçekleşmesine şaşırmayacağım.”

FEJyReRXoAINnID 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Sıradaki altcoin, Van de Poppe’nin azalan hacimde düşüş eğilimi gösteren bir kama yapısı oluşturduğunu söylediği merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı LUNA.

“Tutulması gereken kritik seviye 43-44 dolar ve aksi takdirde Bitcoin’e bağlı olarak bu seviyeden 26-28 dolara düşeceğiz. Yukarı doğru kırılırsa, bir sonraki hedef Fibonacci uzantısı bazında 60-63 dolar olacak.”

FEJ0QrGXIAAzTpk 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise blok zinciri oyun platformu Enjin Coin (ENJ). Van de Poppe’a göre, potansiyel seviyeleri olarak 2,67 dolar ve 2,05 dolara bölgelerine baktı.

FEK tN4XEAsF04q 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe ayrıca “dev bir hamle” yaptığını söylediği hibrit blok zinciri Kadena’yı (KDA) da yakından izliyor. Kripto strateji uzmanına göre, KDA’nın 21,22 dolar veya 15,72 dolar ile dip yapmasını bekliyor.

“Kişisel olarak giriş yapmayı aradığım bölgeleri grafikte verdim.”

FEJx xmXwAEvyYS 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin listesindeki son altcoin, yüksek verimli blok zinciri Zilliqa. Van de Poppe’ye göre Zilliqa, destansı bir ralliyi ateşlemek için Bitcoin’e (ZIL/BTC) karşı 0,000002 BTC (0,12 dolar) civarındaki acil direncini kırmalıdır.

“Bir sonraki itici hamlede %300-700 getiri sağlayabileceğini düşündüğüm için buradaki yeşil bölgeyle yoğun bir şekilde ilgileniyorum.”

FEJza9WX0AMsTHa 1
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Başarılı Analist, SHIB, LUNA ve 3 Altcoin İçin Fiyat Tahmininde Bulundu!