DOGE

Binance, 10 Bin Adet DOGE Dağıtacağını Duyurdu! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto borsası Binance, Binance Gift Card’ın birinci yıldönümünü kutlamak için 10.000 DOGE’lik bir hediye vereceğini duyurdu.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Belirtilen gereksinimleri karşılayan yeni hediye kartı kullanıcıları, 7.000 DOGE ödül havuzunu paylaşma hakkına sahip olacak. Öte yandan mevcut hediye kartı kullanıcıları, 24 Temmuz 12 gece yarısından itibaren 24 saat içinde 3.000 DOGE ödül havuzunu paylaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

600’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buraya tıklayarak Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Hafta boyunca Binance, Binance Savings’e ilk kez kaydolan Dogecoin kullanıcıları için ödülleri tanıttı. Kripto borsası ayrıca, kullanıcıların Dogecoin’i “stake etmelerini” ve yüzde 10’a varan APY kazanmalarını sağlayan yeni bir dizi kilitli stake etme faaliyeti başlattı.

Crypto Twitter, bir Proof-of-Work (POW) konsensüsü kullandığı ve bir Proof-of-of-Stake (POS) değil, DOGE gibi coin’leri stake etme olasılığını sorguladığında, bu önemli bir tepki aldı.

Binance daha sonra POW kullanan Dogecoin gibi kısa süre önce açıklanan stake programına yatırılan kripto paraların borsada kalacağını ve daha fazla getiri elde etmek için ödünç verilmeyeceğini açıkladı. Kampanya için APR ödüllerinin sorumluluğunu üstlenirken, “Ağ doğrulaması için LTC ve DOGE’nin zincir üzerinde stake edilmesi yoktur, çünkü bunlar hisse kanıtı olmayan belirteçler değildir”.

Dogecoin, Dolandırıcılık Sahtekarlıkları Konusunda Uyarıyor!

Dogecoin, dolandırıcılık sahtekarlıkları konusunda bir uyarı yayınladı ve kendisini bu tür token’lardan tamamen ayırdı ve “kendi blok zinciri olan ve herhangi bir token ile doğrudan ilişkili olmayan tek bir Dogecoin var” dedi.

Diğer yandan, popüler bir Dogecoin odaklı Twitter hesabı olan Mishaboar, Dogecoin Ödeme Kanalı üzerinde iki taraf arasında neredeyse anında ücretsiz Dogecoin ödemelerine izin verecek devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ödeme kanallarının Dogecoin ücretinin yalnızca bir kez ödenmesini sağlayacağını ve zaman kilitli Dogecoin’in harcanmasına izin vereceğini açıklıyor.

 

Perşembe günü, Dogecoin, güvenlik güncellemelerini ve ağ verimliliğindeki değişiklikleri tanıtan Core 1.14.6 yükseltmesinin yayınlandığını duyurdu.

Binance, 10 Bin Adet DOGE Dağıtacağını Duyurdu! İşte Detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.