Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Bu 2 Altcoin’i Listeledikten Sonra Uçtu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşler arası (P2P) bağlantıyı destekleyen bir kripto para altcoin’ler, dünya devi kripto para borsası Binance’da listelendikten sonra patladı.

Binance, yeni bir duyuruda, kripto ekonomisi ile fiat para arasında bir köprü görevi gören bir ödeme sistemi olan Alchemy Pay’in (ACH) hizmet token’ının listelendiğini duyurdu.

Projenin web sitesine göre Alchemy Pay, “işletmeler için hepsi bir arada çevrimiçi ve çevrimdışı kripto-fiat portal hizmeti” olarak hizmet veriyor ve aynı zamanda finansal kurumların para yatırım hizmetleri sunmasına olanak sağlıyor.

Binance listelenmesi haberi, ACH’nin yükselmesine sebep oldu ve neredeyse anında yüzde 41,5 artarak 0,065 dolardan 0,092 dolara yükseldi. Altcoin, 0,070 dolara kadar gerileme yaşadı ancak o zamandan beri tekrar 0,084 dolara geri yükseldi.

Alchemy Pay şu anda gün içi yüzde 26,47 yükselişle 0,075 dolardan işlem görüyor.

Binance tarafından listelenen bir diğer altcoin olan Immutable X (IMX), takas edilemez token’lar (NFT) için gaz ücreti olmadan neredeyse anında işlemlere olanak tanıyan bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür.

IMX, Immutable X’i stake etmek, eşler arası protokolün geleceğine oy vermek ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilen bir Ethereum tabanlı token’dır.

Proje web sitesine göre;

“Ethereum’a sıfır bilgi (ZK) kanıtı taahhüt ediyoruz, böylece kullanıcılar her zaman varlıklarını doğrulayabilir ve geri çekebilir.

Motorumuz saniyede 9.000’den fazla işlemi destekler, yerel sınırın üzerinde 600x’lik bir iyileştirme yapabiliyor.”

IMX, listeleme haberinden sonra yüzde 12,8 artarak 3,75 dolardan 4,23 dolara yükseldi ancak o zamandan beri kısmi gerileme yaşadı. Immutable X 3,40 dolara kadar düştü ve şu anda 3,68 dolardan işlem görüyor.

Binance, hem ACH hem de IMX’in Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ticaret çiftlerinde işleme açılacağını da belirtti.

Binance, Bu 2 Altcoin’i Listeledikten Sonra Uçtu!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!