Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Bugün Bu 2 Altcoin’i Listeleyecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Binance, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX) listeleyecek.
10 Ocak 13:00’da (TSİ) yani bugün bir saatten kısa bir süre sonra ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT, IMX/BTC, IMX/BUSD ve IMX/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.
  • Kullanıcılar artık hazırlık olarak ACH ve IMX yatırmaya başlayabilir
  • ACH ve IMX için para çekme işlemleri 11 Ocak 13:00’da (TSİ) açılacaktır.
Not:
  • Para çekmenin açılacağı söylenen zaman, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilir.

Alchemy Pay (ACH) Nedir?

Alchemy Pay, Satış Noktasındaki perakende işlemlere ve eşler arası havaleye odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar, geleneksel ödeme sistemlerinde fiat para, stabilcoin ve diğer kripto para birimlerinde ödeme yapabilir. ACH, platformun hizmet token’ıdır. Platformun benimsenmesini ve kripto para birimleri aracılığıyla ödemelerin yapılmasını teşvik etmek için kullanılır.

Platform aynı zamanda ACH token’larının stake edilmesini de destekler. ACH, kullanıcılara havaalanı ayrıcalıkları ile Netflix ve Spotify üyelikleri gibi katmanlı platform avantajları sağlar.

Immutable X (IMX) Nedir?

Immutable X, Ethereum’da değiştirilemez token’lar (NFT) için bir katman-2 ölçeklendirme çözümüdür. IMX, protokol geliri almak için stake edilebilen yerel yönetişim token’ıdır.

Binance’ın “Binance, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX) Listeleyecek” resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Binance, Bugün Bu 2 Altcoin’i Listeleyecek!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!