Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, CertiK (CTK), Terra (LUNA) ve PIVX (PIVX) Ağ Yükseltmelerini Destekleyecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, CertiK (CTK), Terra (LUNA) ve PIVX (PIVX) ağ yükseltmelerini destekleyeceğini duyurdu.

CertiK (CTK) ağ yükseltmesi, 4.421.700 numaralı blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 8 Eylül günü Türkiye saati ile 19:00’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

CTK yatırma ve çekme işlemleri, 8 Eylül günü Türkiye saati ile 18:00’dan itibaren askıya alınacaktır.

Terra (LUNA) ağ yükseltmesi, 4.460.000 numaralı blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 9 Eylül günü Türkiye saati ile 11:00’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

LUNA yatırma ve çekme işlemleri, 9 Eylül günü Türkiye saati ile 10:00’dan itibaren askıya alınacaktır.

PIVX (PIVX) ağ yükseltmesi, 3.014.000 numaralı blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 10 Eylül günü Türkiye saati ile 18:00’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.

PIVX yatırma ve çekme işlemleri, 10 Eylül günü Türkiye saati ile 17:00’dan itibaren askıya alınacaktır.

Lütfen aklınızda bulundurun:

CertiK (CTK) ağ yükseltmesi 4,421,700 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

Terra (LUNA) ağ yükseltmesi 4.460.000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

PIVX (PIVX) ağ yükseltmesi 3.014.000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor. Tahmini tarih ve saat, yalnızca kullanıcılara referans olması açısından verildiği için blokların oluşturulma zamanına bağlı olarak değişebilir.

CTK, LUNA ve PIVX alım satımı, bu güncellemelerden etkilenmeyeceği için alım satıma devam edebilirsiniz.

Binance, cüzdanlarında CTK, LUNA ve PIVX tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacağını bildirdi.

CertiK (CTK), Terra (LUNA) ve PIVX (PIVX) ağ yükseltmeleri sonucunda yeni bir kripto para meydana gelmeyeceğini de duyurdu.

Binance, yükseltilen ağların kararlı olduğunu tespit edildikten sonra, CTK, LUNA ve PIVX yatırma ve çekme işlemleri tekrar açılacağını ve bu konuda başka duyuru yapılmayacağını duyurdu.

Binance, CertiK (CTK), Terra (LUNA) ve PIVX (PIVX) Ağ Yükseltmelerini Destekleyecek!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!