Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance, Kripto Kullanıcılarının 10 Temel Hakkını Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel kripto borsası Binance ilk reklamını yayınladı ve Londra Financial Times okurlarını kripto söz konusu olduğunda “manşetlerin kendilerini kandırmasına izin vermemeleri” konusunda uyardı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter hesabından reklamın bir fotoğrafını paylaştığında tam sayfa siyah mürekkepli bülten matbaadan sosyal medyaya sıçradı.

https://twitter.com/cz_binance/status/1460566018279968772

“KRİPTO KÖTÜDÜR” başlığının ardından, yeni kullanıcıları Bitcoin ve Dogecoin’in ötesinde, finansal fırsatların sadece ayrıcalıklı azınlığın değil herkesin erişebildiği bir dünyada keşfetmeye davet eden bir açıklama geliyor.

Aşağıda, esasen kripto kullanıcıları için önerilen bir Haklar Bildirgesi yer almaktadır. ‘On Kripto Emri’, herkesin kripto pazarlarına erişim hakkından Müşterini Tanı (KYC) protokollerinin önemine kadar ortak piyasa endişelerini kapsar.

Liste, piyasa düzenlemeleri hakkında cesur bir tahminle sona eriyor.

“X. Kripto düzenlemesi kaçınılmazdır.*

Kullanıcılar, tercih ettikleri blok zinciri platformuyla endüstrinin nasıl gelişmesi gerektiği konusunda seslerini duyurma hakkına sahipler.”

Haberi aşağı kaydırmaya devam eden okuyucular, espri amacıyla yazılmış yanlış yönlendirme ile karşı karşıya kaldılar.

“*Bir uyarı arıyorsanız, burada bulamazsınız.

Kripto düzenlemesi geliyor.

Sektörü daha iyiye doğru değiştireceğine inanıyoruz.”

“Kripto Kullanıcıları için 10 Temel Hak” haberini tam çevrimiçi sürümünü buradan okuyabilirsiniz.

Binance, Kripto Kullanıcılarının 10 Temel Hakkını Açıkladı!