BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,257.37
ETH
$4,209.30
XRP
$1.10
LTC
$195.39
LINK
$32.03
BNB
$486.67
XTZ
$6.63
EOS
$4.82
NEO
$44.69
$63,256.86
+4.88%
$4,209.01
+4.59%
$1.10
+1.48%
$195.39
+3.57%
$1.00
-0.02%
$1,546.01
+4.59%
$288.90
+2.25%
$55.56
+2.26%
$174.11
-1.03%

Binance, Sırayla Ülkelerdeki Vadeli İşlemleri Kapatmaya Devam Ediyor!

Binance, Avustralya’da türev alım satım işlemlerini durdurarak belirli pazarlarda sunduğu hizmetlerin sayısını azaltmaya devam ediyor.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Binance, Avustralya’da türev alım satım işlemlerini durdurarak belirli pazarlarda sunduğu hizmetlerin sayısını azaltmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsasına yönelik düzenleyici baskı, şirkete bazı hizmetlerini sunmayı bırakması için baskı yapmaya devam ediyor. En son kapatılanlar, Avustralyalılar için vadeli işlemler, opsiyonlar ve kaldıraçlı token’lar oldu.

Coinzilla Banner (728x90)

  • Binance, 21 Eylül’de hizmet tekliflerinde yalnızca Avustralyalı kullanıcıları etkileyen son değişikliği duyurdu.
  • 24 Eylül saat 12:00’dan (TSİ) itibaren, ticaret platformu Aussie müşterilerine vadeli işlem, opsiyon ve kaldıraçlı token ticareti sunmayı bırakacak.
  • Mevcut tüm Avustralyalı müşterilerin, yukarıda belirtilen hizmetlerden herhangi biri için pozisyonlarını azaltmak ve kapatmak için 90 günleri olacaktır.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

“Kullanıcılar, teminat tamamlama çağrılarını ve tasfiyeleri önlemek için teminat bakiyelerini artırabilecekler, ancak yeni pozisyonları artıramayacak veya açamayacaklar.”

  • Müşteriler 24 Aralık 02:59’a (TSI) kadar pozisyonlarından çıkmazlarsa, bundan sonra kendileriyle artık manuel olarak etkileşimde bulunamayacaklar. Kalan tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak.
  • Binance, bu hizmetlerin durdurulmasının “düzenleyicilerle daha fazla işbirliği yapma” girişimlerinin gündemde olduğu sırada geldiğini itiraf etti.
  • Şirket, geçmişte çok sayıda küresel düzenleyicinin incelemesine girdi. Bu, birkaç dalda birden fazla dahili değişikliğe yol açtı. Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz günlerde borsada yeni bir merkez arayacağını ve yapısını iyileştireceğini söylemişti.
  • Daha önce borsa , İtalya, Almanya ve Hollanda da dahil olmak üzere diğer ülkelerdeki türev ürünlerini de durdurmuştu.
Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak CryptoPotato

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.