Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance’da Listelenen Bu Altcoin Patladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan finans (DeFi) için tasarlanmış olan bu altcoin, popüler kripto para borsa platformu Binance’da listelendikten sonra yüzde 56 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance, katılımcıların kripto para birimlerinden borç almasına, ödünç vermesine ve getiri elde etmesine olanak tanıyan bir DeFi platformu olan Rari Capital’in Ethereum tabanlı yönetim token’ı olan Rari Governance Token’ı (RGT) listeleyeceğini açıkladı.

RGT’nin fiyatı, listelemeden sonraki birkaç saat içinde 41,17 dolardan 64,42 dolara yani tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. CoinGecko’ya göre, altcoin, o zamandan beri düşüş yaşadı ve yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 33 düşüşle 43,73 dolardan işlem görüyor.

RGT sahipleri, zincir üstü oylama yoluyla protokolün yönetişim sisteminde yer alabilir, madencilik ve işlem ücreti ödülleri kazanmak için merkezi olmayan borsalarda bulunan likidite havuzlarına katkıda bulunabilir ve belirteci protokolden hizmet ücreti indirimleri elde etmek için kullanabilir.

Rari’ye göre RGT, para kazanırken token’ları yakan deflasyonist bir kripto paradır.

“Protokol tarafından yapılan her kuruşta RGT yakılacak (tam olarak tüm gelirlerin yüzde 70’i), protokol başarılı oldukça token’ın toplam arzını azaltacak.”

CoinMarketCap’e göre RGT şu anda 11,25 milyon coin dolaşım arzına sahip.

Binance’da Listelenen Bu Altcoin Patladı!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!