Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin Aylık Fiyatlarını Doğru Bilen Analist; “Boğa Piyasası Uzayacak!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in aylık kapanış fiyatlarını doğru bir şekilde tahmin eden ünlü kripto analisti, boğa piyasasının bu yılın ötesine geçmesini beklediğini söyledi.

Twitter’da 972.800 takipçiye sahip olan ve PlanB takma adıyla tanınan ünlü analist, Bitcoin’in boğa döngüsünün ikinci ayağını başlatmak üzere olduğuna inandığını söyledi.

“Zincir üzerinde analizlerim bu gece bitti. Bence yolun yarısındayız. Henüz bir zayıflık (kırmızı nokta) belirtisi yok. Not: renk kaplaması, yarıya inmek için aylar değil, zincir üstü bir sinyaldir. Tahminim: Boğa piyasasının bu 2. ayağının bitmesine en az 6 ay daha var.”

FArszm1XEAs5eis
Kaynak: PlanB/Twitter

Temmuz ayında PlanB, BTC’nin sırasıyla 47.000 dolar ve 43.000 dolarda kapanacağı Ağustos ve Eylül ayları için BTC için en kötü durum senaryolarını açıkladı. CoinGecko’ya göre, BTC, Ağustos’u 47.417 dolardan ve Eylül’ü 43.031 dolardan kapattığından tahminleri yerinde oldu.

PlanB şimdi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine giden yolda büyük rallileri ateşleyeceğini tahmin ediyor.

“Ağustos > 47.000 dolar
Eylül > 43.000 dolar
Sonraki hedefler: Ekim >63.000 dolar, Kasım > 98.000 dolar, Aralık > 135.000 dolar.”

Ünlü analist ayrıca, mikro ödeme çözümü Lightning Network’ün (LN) ilerlemesi, büyük teknoloji firmaları tarafından benimsenme olasılığı ve RSK yan zinciri aracılığıyla akıllı sözleşmelerin konuşlandırılması da dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda BTC fiyatını daha yüksek seviyelere çıkarabilecek bir dizi temel etkenden bahsetti.

Bitcoin boğa piyasasının bir sonraki ayağını ne tetikleyecek?
– ETF onayı (SEC)
– Ulusal benimseme (sonraki El Salvador)
– LN/Büyük sürpriz (Jack Mallers)
– Apple/Amazon/Google/MS tarafından benimsenme
– RSK katili kullanım örneği (Blockstream)
– Sonraki Michael Saylor/Paul Tudor Jones
– Çin’den U dönüşü?”

Bitcoin Aylık Fiyatlarını Doğru Bilen Analist; “Boğa Piyasası Uzayacak!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!