bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bitcoin, Ethereum, Cardano, Binance Coin ve Ripple’da Son Durum

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük piyasa değerine sahip olan Bitcoin (BTC) 34000 dolar seviyesinin üzerine tekrar çıkarken, popüler altcoin’ler de kayda değer kazançlar sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bitcoin 34000 doların üzerine çıktı

Bitcoin, madencilik zorluğunun düşmesinin hemen ardından yukarı bir sıçrama kaydetti. 33800 dolar bandında işlem gören Bitcoin (BTC) 34800 dolar seviyesine kadar çıktı. BTC’de değer artışı gelmesi her ne kadar piyasada olumlu bir etki yapmış gibi görünse de, düşük hacim yüzünden yükselişe şüphe ile bakılıyor.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Son 24 saatte %3.36 oranında yükseliş sağlayan Bitcoin bu yazının yazıldığı sırada 34600 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum, Bitcoin’i geçti

Kısa bir zaman sonra çok önemli bir güncelleme yapacak olan Ethereum (ETH) son 24 saatte %5.41 oranında yükseliş sağladı ve BTC’nin fiyat artış performansını geçti. ETH ilk on kripto para arasında en iyi performans gösteren ikinci kripto para birimi oldu.

Ethereum bu yazının yazıldığı sırada 2220 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Cardano (ADA) yükselişe devam ediyor

Popüler kripto para analistlerinin, sert piyasa düşüşünde ayakta kalmayı başaran altcoin’lerden birisi olarak sınıflandırdıkları Cardano, son 24 saatte %4.63 artarken bu yazının yazıldığı sırada 1.42 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Binance Coin (BNB) 300 doları sonunda geçti

Son günlerde Binance’nin regülasyon kurumları ile yaşadığı problemlerden sonra Binance Coin haftayı kötü geçirmişti. An itibari ile 300 doları aştı ve BNB son 24 saatte %6.95 oranında yükseliş sağladı ve bu yazının yazıldığı sırada 302 dolar seviyesinden işlem görüyor. İlk on kripto para birimi arasında en iyi performans gösteren birinci kripto para birimi oldu.

Ripple (XRP) 0.65’i aştı

Ripple’da durumlar ise BNB grafiğine çok benziyor. SEC davasının yanında yaptığı iş birlikleri ile de gündeme olan XRP son 24 saatte %5.37 oranında artış sağladı. XRP bu yazının yazıldığı sırada 0.67 dolar bandında işlem görüyor.

Bitcoin, Ethereum, Cardano, Binance Coin ve Ripple’da Son Durum