bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Popüler Analist: Bitcoin Ağustos Ayının Sonuna Kadar 47000 Doların Üzerine Çıkacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının popüler analisti olan PlanB, Bitcoin (BTC) rallisinin bitmediğini sadece duraklama yaptığını belirtiyor ve Bitcoin’in Ağustos ayı sonuna kadar 47.000 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Stok akış modelinin geliştiricisi olan anonim analist PlanB’ye göre boğa sezonu hala bitmedi ve Ağustos ayının sonuna kadar %40’dan fazla artış yapacağını söylüyor.

Son aylardır Bitcoin için parlak bir durum yoktu. BTC Tesla’nın Bitcoin ödemelerini askıya kaldırması ve Çin’in madencilere olan baskıları nedeniyle yaklaşık %50 oranında bir değer kaybı yaşadı.

Kripto para topluluğu 2018 yılında yaşanan senaryonun bir kez daha tekrarlanıp tekrarlanmayacağını tartışırken, stok akış modelinin geliştiricisi olan analist, BTC’nin daha fazla kazanç için hazır olduğunu düşünüyor.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ünlü analist PlanB, Twitter’dan yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Zincir üstü verilerim bana bu boğa sezonunun bitmediğini ve 64 bin doların zirve olmadığını söylüyor.”

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

PlanB, gerçekleşen fiyat hareketlerinin stok akış modelinin hareketleri ile uyumlu olduğuna inanıyor ve Ağutos ayının sonunda 47.000 dolar seviyesinin altında olmayacağını söylüyor.

Popüler Analist: Bitcoin Ağustos Ayının Sonuna Kadar 47000 Doların Üzerine Çıkacak!