Bitcoin, Geleneksel Piyasalara Karşı Bir Güç Gösteriyor! Ancak Hala Dip Seviye Gelmedi!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin için uzun vadede yükseliş gösteren başka bir analitik veriyi Twitter’dan paylaştı. Ancak uzman, Bitcoin’in henüz dibe vurmamış olma ihtimalinin yüksek olduğunu da tweet’ledi.

Bitcoin Farklı Bir Güç Gösteriyor

McGlone tarafından yayınlanan son tweet’e göre, ABD borsası düşmediği için Bitcoin henüz dibe vurmamış olabilir. Bununla birlikte, hisse senetlerinden farklı olarak Bitcoin, küresel dijital teminat olmak için yavaş yavaş olgunlaştıkça farklı bir güç gösteriyor gibi görünüyor.

Baş stratejist, bu yıl geleneksel varlıkların çoğunluğunun geçen yılın aşırılıklarından kaynaklanan güçlü deflasyonist güçlerle karşı karşıya kalmasına rağmen BTC’nin ortaya çıkmasının muhtemel olduğunu vurguladı.

Tweet’te yayınlanan grafik, Bitcoin’in Nasdaq’a karşı farklı bir güç gösterdiğini gösteriyor.

Bu ayın başlarında McGlone, borsadaki mevcut düşüşün Fed’in Mart ayında faiz oranını yükseltmesini engelleyebileceğini, Bitcoin ve altın gibi değer deposu varlıklarını artırmasının muhtemel olduğunu tweet’lemişti.

Genel olarak, Bloomberg’in baş emtia uzmanı, lider kripto para biriminin yükseleceğini ve yakın gelecekte 100.000 dolara ulaşacağını birçok kez tweet’ledi.

Tether Adres Etkinliği Düşüyor: Bitcoin’in Yükseleceği Anlamına Geliyor

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment tarafından bugün erken saatlerde yayınlanan bir tweet’e göre, bir Bitcoin göstergesi fiyatın yükselmeye başlayacağını gösteriyor. Şirketin analitik ekibi, bu göstergenin USDT adres aktivitesinde güçlü bir düşüş olduğunu tweet’ledi.

Tether cüzdanlarının günlük aktivitesi iki yılın en düşük seviyesine geriledi. Düşüş, Bitcoin geçen yılın Kasım ayında 69.000 dolarlık tarihi zirveye ulaştıktan sonra kademeli olarak gerçekleşmeye başladı.

Santiment, işlediği önceki analitik verilerinden USDT işlemlerinin miktarı azalmaya başladığında Bitcoin fiyatının yükselmeye başladığını söylüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!