Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Bitcoin ve Bu 2 Altcoin Ralliye Hazırlanıyor! Ünlü Analist Açıkladı!

Bitcoin ve Bu 2 Altcoin Ralliye Hazırlanıyor! Ünlü Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), XRP ve Shiba Inu (SHIB) için yakın tarihte gerçekleşecek patlamalar öngörüyor.

YouTube’da 1,9 milyon aboneye sahip olan Coin Bureau kanalının Guy takma adıyla tanınan analisti, piyasa değerine göre en büyük kripto varlığı için küçük bir boğa piyasası öngördüğünü söyledi.

Boğa bayrakları, bir fiyat artışı ve ardından gerçekleşebilecek rallileri öngören konsolidasyondan oluşan teknik kalıplardır. Guy’a göre, BTC, ayrıca bir başka yükseliş teknik modeli olan daha uzun vadeli zaman diliminde bir fincan ve kulp modelini oluşturuyor.

“Günlük grafikte BTC için küçük bir boğa bayrağının oluştuğunu görüyorum, bu gerçekleşebilir veya gerçekleşmeyebilir. Bahislerim bir anlık yükseliş üzerinde, bu durumda önümüzdeki günlerde 46 bin dolara kadar yükselebiliriz.

46 bin doların üzerine çıkmayı başarırsak, bu seviye, önümüzdeki birkaç hafta içinde BTC’yi 56 bin dolara kadar yükseltebilecek bir “fincan ve kulp” modelinin tamamlandığını göreceğiz. Tüm bu süre boyunca, borsalardaki BTC dengesi düşmeye devam ediyor ve bu düşüş, ne olursa olsun, kendimi çok güçlü hissetmeme neden oluyor.”

Popüler sunucu ayrıca, Ripple’ın, merkezi dijital para birimleri (CBDC’ler) geliştirmeye odaklanan bir Avrupa kuruluşuna katılma kararı nedeniyle arttığına inandığı XRP’yi de değerlendirdi.

“Geçen hafta, haftalık kazananlar listesine girmeyi sağlayan bir diğer kripto para ise XRP oldu ve bu sefer, Ripple’ın, Avrupa Birliği’nin geliştirilmesinde yardımcı olmayı amaçlayan bir düşünce kuruluşu olan Digital Euro Association’a katıldığı haberlerini piyasaya sunmuş gibi görünüyor.

XRP hala son kayıplarından kurtulmak için mücadele ediyor olsa da, 2020’de başlayan ve güçlü bir uzun vadeli yükseliş trendinde kalmaya devam ediyor. Ripple, SEC ile olan davasını çözdüğü takdirde XRP de bazı olumlu fiyat hareketleri görülebilir.”

SEC, Aralık 2020’de Ripple’ın lansmanı sırasında XRP‘yi menkul kıymet olarak sattığını iddia eden bir dava açmıştı.

Yazının sonlarına yaklaştığımız sırada Guy, SHIB’in kısa zaman diliminde yüzde 50’den fazla artış olacak şekilde büyük bir ralli gerçekleştirmesine yardımcı olabileceğine inandığı Shiba Inu metaverse haberlerine de değindi.

“Shiba Inu kendi metaverse dünyasını yaratıyor gibi görünüyor. Anladığım kadarıyla, Shiba Inu kısa zaman diliminde, yaygınlaşmakta olan metaverse’de arazi satmaya başlayacak ve LEASH token sahiplerine ilk satışı alma şansını sunacak.

SHIB hala kış uykusunda gibi görünüyor, ancak bu fincan ve kulp modeli günlük olarak çalışırsa, yakın gelecekte yüzde 50’lik bir yükseliş görebiliriz.”

SHIB, bu yazının yazıldığı sırada, yüzde 3,43 düşüşle 0,00002902 dolardan işlem görürken, XRP ise yüzde 2,23 düşüşle 0,78 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin ve Bu 2 Altcoin Ralliye Hazırlanıyor! Ünlü Analist Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!