Bitcoin

Ünlü Analist: “Bitcoin’in 30 Bin Dolara Düşmemesi İçin Bu Seviyeye Çıkması Lazım!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin’in 30.000 doların altına düşmemesi için çok önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini söyledi.

YouTube’da paylaştığı yeni bir videosunda DonAlt, Bitcoin için, 52.000 dolardan kilit direnci ortadan kaldıracak gücü kazanabileceği bir yükseliş senaryosu çizdi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“Diyelim ki haberlere dayalı bir nükleer bomba alıyorsunuz, sanki yükseliş haberleri almıyormuşsunuz gibi düşünülürse, bu sadece onu geri iter, genellikle sıkışma meydana gelir. Bu durumda, bu sıkıştırma, diyelim ki buraya (44.000 dolar) geri dönersek, onu kolayca 50.000 dolar bölgesine götürür. Bu noktada, bence bu yüksek seviyeye (52.000 dolar) çok yakınız, sadece onu bu seviyeye çıkarmakla kalmayız.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

BTC için boğa eğiliminin devam etmesi sadece görünürde olsa da DonAlt, Bitcoin’in 28.000 dolara kadar düştüğü bir senaryodan kaçınmak için BTC’nin önce kilit bir seviyenin üzerinde kapanması gerektiğini söyledi.

“Bir şey olursa, 42.400 doların üzerinde bir kapanış bekleyin. Bana göre yapması gereken en az şey bu. Bunu bile beceremezse, bence al, sonra sat ve 30.000 doların altına in. 42.400 doların üzerinde kapanabilirse, olması gereken bu aralık var (yaklaşık 42.000 dolar). O zaman yukarı ya da aşağı hareket etseniz de, bir sonraki hamleye karar verebilirsiniz.”

CoinGecko’ya göre, yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 41.655 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist: “Bitcoin’in 30 Bin Dolara Düşmemesi İçin Bu Seviyeye Çıkması Lazım!”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.