Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist: “Bitcoin’in 30 Bin Dolara Düşmemesi İçin Bu Seviyeye Çıkması Lazım!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin’in 30.000 doların altına düşmemesi için çok önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini söyledi.

YouTube’da paylaştığı yeni bir videosunda DonAlt, Bitcoin için, 52.000 dolardan kilit direnci ortadan kaldıracak gücü kazanabileceği bir yükseliş senaryosu çizdi.

“Diyelim ki haberlere dayalı bir nükleer bomba alıyorsunuz, sanki yükseliş haberleri almıyormuşsunuz gibi düşünülürse, bu sadece onu geri iter, genellikle sıkışma meydana gelir. Bu durumda, bu sıkıştırma, diyelim ki buraya (44.000 dolar) geri dönersek, onu kolayca 50.000 dolar bölgesine götürür. Bu noktada, bence bu yüksek seviyeye (52.000 dolar) çok yakınız, sadece onu bu seviyeye çıkarmakla kalmayız.”

BTC için boğa eğiliminin devam etmesi sadece görünürde olsa da DonAlt, Bitcoin’in 28.000 dolara kadar düştüğü bir senaryodan kaçınmak için BTC’nin önce kilit bir seviyenin üzerinde kapanması gerektiğini söyledi.

“Bir şey olursa, 42.400 doların üzerinde bir kapanış bekleyin. Bana göre yapması gereken en az şey bu. Bunu bile beceremezse, bence al, sonra sat ve 30.000 doların altına in. 42.400 doların üzerinde kapanabilirse, olması gereken bu aralık var (yaklaşık 42.000 dolar). O zaman yukarı ya da aşağı hareket etseniz de, bir sonraki hamleye karar verebilirsiniz.”

CoinGecko’ya göre, yazının yazıldığı sırada, Bitcoin 41.655 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analist: “Bitcoin’in 30 Bin Dolara Düşmemesi İçin Bu Seviyeye Çıkması Lazım!”

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!