BNB Zinciri, Dolandırıcılığı Önlemek İçin Yeni Bir Platform Duyurdu!

BNB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DappBay’in Kırmızı Alarmı, kullanıcıların halı çekme ve dolandırıcılıklardan kaçınmak için yüksek riskli projeleri belirlemelerine yardımcı olan bir sözleşme riski tarama aracıdır.

BNB Chain, Red Alarm adlı yeni bir özelliğe sahip yeni Web3 projelerini keşfetmek için yeni bir platform olan DappBay’i piyasaya sürdü. Perşembe günü yapılan duyuruya göre, yeni alarm proje risk seviyelerini gerçek zamanlı olarak değerlendiriyor ve kullanıcıları potansiyel olarak riskli merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) konusunda uyarıyor.

Red Alarm, DappBay tarafından sunulan ve kullanıcıların yatırımlarını halı çekme ve dolandırıcılıklardan korumak için yüksek riskli projeleri belirlemelerine yardımcı olan bir sözleşme riski tarama aracıdır. Kullanıcılar, bir sözleşme adresinin mantıksal kusurları veya dolandırıcılık riskleri olup olmadığını Kırmızı Alarm özelliğine girerek kontrol edebilir.

BNB Chain’de yatırım direktörü olan Gwendolyn Regina, DappBay’in Binance Chain topluluğunun, piyasa verilerini kullanarak, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token’ler (NFT) gibi yakın zamanda başlatılan en iyi projeleri kısa listeye almasına ve sıralamasına izin verdiğini söyledi.

Ve sözlerine şunları ekledi:

“En önemlisi, Kırmızı Alarm özelliği, kullanıcıların dolandırıcılardan bir adım önde olmalarına yardımcı olur; sistem, projelerle ilgili potansiyel riskler konusunda gerçek zamanlı olarak uyarır ve topluluğun bilinçli yatırım kararları vermesine olanak tanır.”

DappBay’in amacı, topluluğa en güncel proje sıralamaları ile piyasa trendlerini anlamada ve proje tehlikelerini gerçek zamanlı olarak tahmin etmede yardımcı olmaktır. Ayrıca, dApp geliştiricilerinin projelerini DappBay’de listelemelerine izin veren başka özelliklere de sahiptir.

Ayrıca, DappBay gelecek vaat eden projelerin kapsamlı bir listesini önceden toplar ve özetler ve kullanıcıların bunları ilk öğrenen kişiler olmasını sağlar.

Dolandırıcılıkhalı çekme ve diğer dolandırıcılık riskleri ne yazık ki kripto para sektöründe çok yaygın. Yeni platformun piyasaya sürülmesi ve Kırmızı Alarm özelliği, kripto topluluğuna çok ihtiyaç duyulan hizmetleri sağladıkları için sektörde pozitif haberlerdir.

BNB Zinciri, Dolandırıcılığı Önlemek İçin Yeni Bir Platform Duyurdu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.