Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu 10 Altcoin’de Ortalık Karıştı: Satışlar Artabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in (BTC) 64 bin doları geride bırakmasına rağmen bazı projelerde yaklaşan gelişmeler kafa karıştırdı.

Haftaya iyi bir başlangıç yapan Bitcoin, altcoin piyasasını yeşile boyadı. Son günlerde düşüş trendinde olan altcoin’ler, BTC’nin bu hamlesinden güç bularak yukarı yönlü hareketine başladı. Fakat bazı projelerin yakın zamandaki gelişmeleri, paritede satış baskısı yaratma ihtimalini beraberinde getiriyor. Peki bu projeler hangileri bakalım?

1- Pendle (PENDLE)

PENDLE, 8 Mayıs’ta 39.370 token (200.000 dolar değerinde) piyasaya sürecek. Bu olayın popüler kripto paralar arasında gösterilen PENDLE üzerinde nasıl bir etki yaratacağı merak ediliyor. PENDLE için 5 dolar seviyesi belirleyici olabilir.

2- GMX (GMX)

Bir süredir sessiz olan GMX, 9 Mayıs’ta 403 GMX’in (10.420 dolar değerinde) kilidini açacak. Bu miktarın piyasaya sürülmesiyle önemli bir satış baskısı beklenmiyor. GMX yatırımcıları, düzenli kilit açılımlarını yakından izlemeye devam ediyor.

3- Euler (EUL)

Daha az bilinen bir proje olan EUL, 9 Mayıs’ta 67.940 token’ın (387.920 dolar değerinde) kilidini açacak. Bu nispeten küçük miktar, satış tehdidi oluşturmadığı için EUL’un fiyat dalgalanmaları yapmayacağı düşünülüyor.

4- 1inch (1INCH)

1INCH, düzenli olarak kilit açılımları yapıyor ve 10 Mayıs’ta 15.000 token’ı (5.820 dolar değerinde) piyasaya sürecek. Kilidi açılan token sayısı az olsa da 1INCH’in bu tür açılımları periyodik olarak yapması, yatırımcılar arasında zaman zaman endişeye neden olabiliyor.

5- Moonbeam (GLMR)

Moonbeam, 11 Mayıs’ta 3,04 milyon GLMR’yi (923.370 dolar değerinde) piyasaya sürecek, bu da yatırımcılar arasında olası bir düşüş korkusu yarattı. Piyasa değeri açısından diğer projelere göre daha küçük olan GLMR, 0,30 dolar seviyesini destek olarak tutamazsa satış baskısıyla karşılaşabilir.

6- Aptos (APT)

Beklenen performansı gösteremeyen APT, kilit açılımıyla gündeme oturdu. 12 Mayıs’ta 11,31 milyon APT’nin (103,15 milyon dolar değerinde) dolaşıma girmesi, piyasada satış eğilimi başlatabilir. Aptos’un güçlü bir ekosistem kuramamış olması, olası bir satış dalgasını daha da şiddetlendirebilir.

7- dYdX (DYDX)

Düzenli kilit açılımı yapan projelerden biri olan dYdX, 14 Mayıs’ta 2,12 milyon token’ın (4,58 milyon dolar değerinde) kilidini açacak. Piyasa değerine göre bu miktar düşük olduğu için büyük bir etki yapmayabilir. Ancak Bitcoin’de yaşanabilecek olası bir düşüş, DYDX’in satış baskısı altında kalmasına yol açabilir.

8- Starknet (STRK)

Airdrop olayından sonra kripto yatırımcılarının temkinli yaklaştığı STRK, 15 Mayıs’ta 64 milyon token’ı (85,76 milyon dolar değerinde) piyasaya sürecek. Zaten satış baskısı altında olan STRK, bu gelişmeyle birlikte daha düşük seviyeleri görebilir.

9- CyberConnect (CYBER)

Bir zamanlar çok popüler olan CYBER, şimdi kilit açılımıyla gündemde. 15 Mayıs’ta 886.120 CYBER (7,66 milyon dolar değerinde) piyasaya sürülecek ve bu, yatırımcılar arasında kafa karışıklığına neden oldu. CYBER’ın vadeli işlemler piyasasında risk yarattığı için, gelecekteki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

10- Arbitrum (ARB)

Türkiye’de kripto ekosisteminin sevdiği projelerden biri olan Arbitrum, 16 Mayıs’ta 92,65 milyon ARB’yi (98,39 milyon dolar değerinde) piyasaya sürecek. Son dönemdeki düşüşüyle hayal kırıklığı yaratan bu popüler kripto para, 1 dolar seviyesinde kritik bir mücadele veriyor. Eğer bu seviye aşağı yönlü kırılırsa, ARB’de yeni bir satış dalgası başlayabilir.

Bu 10 Altcoin’de Ortalık Karıştı: Satışlar Artabilir!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!