Bu 4 Altcoin, Son Bir Haftada Yüzde 182’den Fazla Yükseldi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Genel kripto piyasası yeni yıla büyük hareketler yaşamadan girdi. Buna rağmen piyasa değeri 1 milyar doların altında olan bu 4 altcoin, yedi gün içinde büyük kazançlar sağladı.

Listemizin başında, merkezi olmayan borsalarda (DEX) alım satım ve borç verme için gizlilik sağlamayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir proje olan Railgun (RAIL) var.

RAIL, 31 Aralık’ta yedi günün en düşük seviyesi olan 1,33 dolardan yüzde 212’lik kazançla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,15 dolara yükseldi.

Listemizin ikinci sırasında, katman-2 ölçekleme çözümü Metis var. Metis protokolü, lider akıllı sözleşme platformunun güvenliğini korurken Ethereum’dan daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sunmayı hedefliyor.

METIS 85,33 dolardan 265 dolara yükseldi ve bu yükseliş yüzde 211’lik bir artışa tekabül ediyor.

Sonraki sırada, zincirler arası kimlik toplayıcı olan ERC-20 token’ı LIT var. LIT, yüzde 200’lük büyük bir ralli gerçekleştirerek yedi günün en düşük seviyesi olan 0,001 dolardan 0,003 dolara yükseldi.

Listemizi, OpenSea’nın değiştirilemez token (NFT) pazarındaki sanatçıları ve yaratıcıları desteklemeyi amaçlayan bir token olan OpenDAO (SOS) ile sonlandırıyoruz. SOS, pazar yeri kullanıcıları tarafından harcanan ETH miktarına göre geçen hafta airdrop olarak dağıtımı gerçekleştirildi.

SOS, airdrop’tan sonra yüzde 320 arttı ve şu anda son yedi gün içinde yüzde 170 yüksekten işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!