Bu Altcoin Balinalar Arasında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum balinaları aktif olarak Chainlink ticareti yapıyor ve piyasa tepki vermiyor gibi görünüyor.

Chainlink, en büyük 1000 Ethereum adresi arasında işlem hacminde UNI token’ı geçti. Şu anda, LINK, yüzde 2,8’lik küçük bir yükseliş ile tepki verdi.

Balina Etkinliği

UNI, büyük adresler arasında en çok tutulan token olmaya devam ederken, LINK en büyük ticaret hacmine sahip, bu da balinaların varlığı sattığı veya satın aldığı anlamına geliyor. Ancak mevcut fiyat hareketine göre, satın alma gücü satış baskısını aşıyor.

Balinalar şu anda, borsalar ve projeler hariç, en büyük Ethereum cüzdanları arasında yoğunlaşan tüm fonların yalnızca yüzde 1,85’i olan 360 milyon dolar değerinde LINK token’ına sahipler.

Artan Hacim

LINK, son 24 saat içinde en çok işlem gören altcoin olarak birinci sırada yer almasına rağmen, hala en çok satın alınan ilk 10 altcoin arasında 5. sırada olan Shiba Inu’yu takip ederek 6. sırada kaldı.

Kaynak: TradingView

Yükseliş eğilimindeki bir varlık için daha yüksek işlem hacmi, yükselişe devam etmesi için en önemli sebeplerden biridir ve LINK’in artan işlem hacmi, piyasa için olumlu bir işaret olarak kabul edilebilir. İşlem hacimleri mevcut trendin en üstünde azalma eğilimindedir. LINK söz konusu olduğunda, mevcut işlem hacmi azalma eğilimindedir ancak yine de ortalamanın üzerinde kalmaktadır.

Yazının yazıldığı sırada, Chainlink son dört günde yüzde 9.7 fiyat artışıyla 26,40 dolardan işlem görüyor. Daha önce Chainlink, grafikteki ATH noktasından değerinin yüzde 30’unu kaybetmişti. Genel kripto para piyasası düzeltmesinden sonra LINK, yüzde 8 daha düşerek kendini tekrardan toparladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!