Ünlü Analist: “LINK Patladı, Sıra Bu 3 Altcoin’de!”

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Chainlink’in (LINK) dediği gibi patladığını ve sırada bu 3 altcoin’in olduğunu söyledi.

Twitter’da 63.200 takipçiye sahip olan ve Inmortal olarak bilinen ünlü analist, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in (LTC) konsolidasyondan çıktığını ve 260 dolar olan hedefine ulaşmaya hazır olduğunu söyledi.

“Mükemmel zamanlama. Şimdi bunu 260 dolara gönderin.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Inmortal ayrıca Litecoin’in yükselişini izleyeceğini söylediği Bitcoin’in hard fork’u olan Bitcoin Cash (BCH) ve popüler altcoin olan akıllı sözleşme platformu EOS’a da dikkat çekti.

“BCH/USD. Oyuna tekrar dönme vakti. LTC, eski coin’lere öncülük ediyor. Bence BCH ve EOS da bu hareketi takip edebilir.”

Kaynak: Inmortal/Tradingview

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink var. Inmortal’a göre, Chainlink’in Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı anlık direncini 0,00065 BTC’de kırmasını bekliyor.

“En sevdiğim ALT/BTC tablolarından biri.

Plan basit,
Bu sapmayı doğrulamak için ANAHTAR seviye + 200MA (hareketli ortalama) üzerinde net bir kırılma bekleyin, ardından yeniden testte satın alın/uzun süre, bu eşit yüksekleri 0,001 BTC’de (50 dolar) hedefleyin.

Yüksek olasılıklı 3R kurulumu.”

Kaynak: Inmortal/TradingView

Bitcoin’e gelince, kripto analisti BTC’nin sonunda 50.000 dolardaki kilit direnci kıracağına ve 60.000 dolardaki hedefine ulaşacağına inandığını söyledi.

“BTC/USD

BTC, ETH’yi takip edecek.

Dikey birikimler genişlemeye yol açar.”

Kaynak: Inmortal/TradingView

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!