Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, Balinaların En Çok Satın Aldığı İkinci Varlık Oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats Twitter hesabı, son 24 saat içinde EOS’un BSC balinaları tarafından cüzdanlarına eklenen ilk 10 kripto para biriminden biri haline geldiğini yayınladı.

WhaleStats internet sitesinin en büyük 1.000 BSC cüzdanı hakkında bilgileri paylaşan bölümüne göre, yazının yazıldığı sırada EOS, BNB’den sonra ikinci sırada yer alıyor.

Bu listedeki diğer kriptolar arasında Ethereum ve birkaç ABD dolarına sabitlenmiş stabilcoin var: BSC-USD, BUSD ve USDC gibi.

BNB, BTCB ve ETH dışında bu büyük cüzdanlar tarafından tutulan ilk 10 varlık arasında Dogecoin ve MATIC bulunuyor. DOGE, 46.070.284 dolar değerinde cüzdanların yüzde 1,83’ünü oluşturmaktadır.

Polygon’un yerel token’ı MATIC’e göz attığımızda ise bu varlık, bu yatırımcıların portföylerinin 72.415.106 dolarlık değeriyle yüzde 2,88’ini oluşturuyor.

Bu Altcoin, Balinaların En Çok Satın Aldığı İkinci Varlık Oldu!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!