Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 25 Arttı!

XMR
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir haftadır devam eden güçlü büyüme ve yükselen altcoin piyasasının ardından, çoğu kripto varlık hafif bir düzeltme yaşadı. Ancak Monero, özellikle son yedi gün içinde yüzde 25’lik bir yükseliş yaşadıktan sonra mevcut düzeltme eğiliminden etkilenmemişe benziyor.

Haziran ayının ortasından bu yana XMR, esas olarak iyileşen endüstri ve gizlilik odaklı varlıklara yönelik artan talep nedeniyle değerine yüzde 50’den fazlasını katmıştır. Monero, blok zinciri alanındaki fonları tamamen özel olarak taşımak için en popüler araç olmaya devam etmektedir.

Xmrusdt

Kripto para birimi hala çok sayıda kısa vadeli kurtarma döngüsünü tekrarlama eğilimi göstermektedir. En son, XMR’nin birkaç gün içinde yatırımcılarına yüzde 70’ten fazla kar getiren ani ve patlayıcı bir yükselişini mayıs ayında görmüştük. Bu ayın başında darknet’in, piyasadaki en büyük kripto para birimi yerine XMR’yi tercih etmesi nedeniyle Monero işlemlerinin sayısı hala büyük ölçüde artmaktadır. XMR, blok zincirindeki tüm özel işlemlerin yüzde 98’ini yönetmektedir.

Teknik olarak, XMR’nin özel kripto para birimi segmentinde rekabeti yoktur. Çünkü kripto para, Solana, Ethereum veya Bitcoin Classic gibi varlıklar dahil olmak üzere genel olarak endüstrinin en büyük temsilcisi ile kolayca rekabet etmektedir. Monero, piyasadaki en popüler beşinci PoW (iş ispatı) kripto para birimi ve tüm sektördeki en büyük ikinci yetenekli varlık olarak kabul edilmektedir. Yazının yazıldığı esnada, XMR 149 dolardan işlem görerek, son 24 saatte yüzde 2 fiyat artışı yaşamıştır.

Bu Altcoin Bir Haftada Yüzde 25 Arttı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.