Bu Altcoin, Bu Hafta Yüzde 80 Arttıktan Sonra 230 Milyon Token Satışını Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum rakibi olan bu altcoin, diğer kripto projelerinin aksine, bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yaklaşık yüzde 80 arttı.

CoinGecko’ya göre akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX), yazının yazıldığı sırada, 74,15 dolardan işlem görüyor.

Avalanche Foundation ayrıca Perşembe günü, Polychain Capital ve Three Arrows Capital dahil olmak üzere bir dizi blok zinciri varlık yatırım firmasına, kripto hedge fonlarına, melek yatırımcılara ve aile ofislerine 230 milyon dolarlık özel token satışını tamamladığını duyurdu.

Vakıf, bu parayı genişleyen merkezi olmayan finansa (DeFi), kurumsal uygulamalara ve Avalanche halka açık blok zincirindeki diğer kullanım durumlarına tahsis etmeyi planlıyor. Satış Haziran ayında tamamlandı.

Avalanche Vakfı direktörü Emin Gün Sirer’e göre;

“Akranlarından çok daha genç olmasına rağmen Avalanche, DeFi kullanıcıları ve geliştiricileri için vaat ettikleri, potansiyeli hızla gerçek dünya etkisine ve değer yaratmaya dönüştürdü.

Ağ etrafında toplanan geliştiriciler topluluğu, rekabet üstünlüğünün bir kanıtıdır ve Avalanche’ta kurumsal ve merkezi olmayan finansın kesiştiği noktada henüz kullanılmayacak çok fazla potansiyel var.”

Erken aşamadaki risk sermayesi şirketi Outlier Ventures tarafından yapılan son araştırmalar, popüler altcoin Avalanche’ın geçtiğimiz yıl geliştirici faaliyeti açısından patlayıcı bir büyüme gösterdiğini gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!