BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,781.77
+3.09%
$3,151.56
+4.14%
$1.01
+2%
$164.28
+2.85%
$25.32
+5.32%
$382.73
+1.63%
$6.41
+19.18%
$4.37
+2.99%
$44.20
+4.64%
$44,778.48
+3.08%
$3,151.87
+4.15%
$1.01
+1.89%
$164.29
+2.86%
$1.00
0%
$1,157.71
+4.15%
$248.54
+4.43%
$51.13
+1.17%
$123.37
+2.79%

Ünlü Analist: “Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!”

Ünlü kripto para analisti, Solana ve diğer 4 altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söyledi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ünlü kripto para analisti, Solana ve diğer 4 altcoin’in patlamaya hazır olduğunu söyledi.

Twitter’da popüler olan Smart Contracter takma adlı ünlü analist, akıllı sözleşme platformu Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkma yolunda başka bir patlayıcı fiyat artışına hazırlandığını söyledi.

SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) hadi gidelim bebeğim. 300 dolar geliyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!
Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 1 - qw
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter’ın tahmini, BNB’nin yılın başında yaklaşık 50 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 691 dolara yükseldiği gibi SOL’un da bu yolu takip edeceğini söyledi.

“SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara kadar çıkabilir.”

Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 2 - qww
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Analistin radarındaki bir diğer altcoin ise Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Düzeltme aşamasını sonlandırdıktan sonra AVAX’ın büyük bir hamle yapmaya hazır olduğunu söyledi.

“Yeterince uzun süre ortadan kalktığından ve tüm odak yeniden SOL’a döndüğünden, bu ATH’ye koşu olmalı. Buradan 100 dolar veya 130 doların oldukça kolay olacağından şüpheleniyorum.”

Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 3 - qe
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Coinzilla Banner (728x90)

Sırada, sentetik varlıkların ticaretine güç veren bir altcoin olan Synthetix Network Token (SNX) var. Smart Contracter’a göre, SNX birikim aşamasını tamamlamak üzere ve yükseliş trendini başlatmaya hazır.

“Ayrıca SNX’in dibe vurduğunu, buradan ATH’ye gideceğini ve ABC’yi Mart ayının en yüksek seviyesinden her gün aşağı doğru temizlediğini düşünüyorum. Net 1-2 tabanlı birikim yapısının toplanması için daha fazla zamana ihtiyacı olabilir, ancak merkezi olmayan finans (DeFi) önümüzdeki birkaç hafta içinde bir alıcı desteği yakalamalı.”

Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 4 - qee
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Kripto analisti, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir boğa döngüsü beş farklı dalgadan geçer. Smart Contracter’ın beş dalga sayısına dayanarak, SNX 35 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 10,50 dolardan yüzde 230’un üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil eder.

Ünlü analistin takip ettiği diğer altcoin, stabilcoin merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı olan Curve’u (CRV). Kripto analistine göre, CRV, dolar, Bitcoin ve Ethereum karşısında değerini ikiye katlamaya hazır işaretler gösteriyor.

“Şu anda DeFi için çok fazla nefret var çünkü düşük performans gösterdi, ancak CRV için BTC ve ETH çiftlerinde haftalık büyük SFP (salınım hatası paterni) geri dönüşler oluşuyor.”

Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 5 - qr
Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Analistin listesindeki son altcoin, düşüş eğilimini tersine çevirmeye ve 2,50 dolara kadar tırmanmaya hazır olduğunu söylediği blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“Onaylamak için daha düşük zaman dilimlerine ihtiyaç var, ancak muhtemelen, büyük olasılıkla, en dip nokta buydu.”

Ünlü Analist: "Bu 5 Altcoin Patlamak İçin Hazır!" 6 - qrr
Kaynak: Smart Contracter/Twitter
Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak The Daily Hodl

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.