Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin, Büyük Ralliye Hazır!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coin Bureau kanalının ünlü sunucusu sunucusu, Ethereum tabanlı bu altcoin’in güçlü temellerinin onu başka bir büyük ralliye gönderebileceğini söylüyor.

YouTube’da 1,62 milyon aboneye sahip olan Coin Bureau kanalının sunucusu ve Guy takma adıyla tanınan ünlü analist, The Sandbox’ın (SAND) piyasadaki en büyük oyun kripto para birimi olabileceğini söyledi.

SAND, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’ın yerel token’ıdır. SAND, piyasa değerine göre 63. sıradaki kripto varlıktır ve son yedi gün içinde yüzde 33’ten fazla artışla 3,36 dolardan işlem görüyor.

Guy hala oyun tabanlı altcoin’in büyümek için yeri olduğunu düşünüyor.

“SAND oldukça fazla uzatılmış gibi görünüyor, ancak beklediğim kadar hızlı çökmüyor. Aslında, yükseliş trendinin devam etmesi planlanıyor gibi görünüyor.

Bunun birkaç nedeni vardır: Birincisi, NFT’ler. Birkaç dakika önce bahsettiğim gibi, Sandbox’tan NFT’ler, herhangi bir NFT koleksiyonunun en çok ticareti yapılanlarından bazılarıdır. Bu alımların çoğu SAND’da yapılıyor ve bu da talep yaratıyor.”

Analist ayrıca, altcoin’in orta ölçekli piyasa değerinin, Axie Infinity’nin AXS’ı gibi daha büyük metaverse projelerine kıyasla fiyatı artırmanın daha az nakit alacağı anlamına geldiğini belirtiyor.

Guy ayrıca SAND’ın tokenomiklerinin sağlam olduğunu savunuyor.

“SAND’ın maksimum 3 milyar arzı var, ilk ve mevcut dağılımı sağlam ve hakediş programı eşit olarak dağılmış durumda.

Şimdi, Aralık ayında başlayacak olan başka bir hak kazanma dönemine yaklaştığımızı belirtmekte fayda var. Bu, 300 milyon SAND’ın daha kilidinin açıldığını ve potansiyel olarak açık piyasada satıldığını görecek. Son hak kazanma dönemi Temmuz ayında gerçekleşti ve o sıralarda SAND fiyatını bastırmış görünüyor. Bu, 1 Aralık’ta yine aynı şeyin olacağını görebileceğimiz anlamına geliyor.

Şimdi, öyle olsa bile, SAND’ın teknik özellikleri iyi görünüyor ve bu, yukarı doğru hareket etmeye devam etmesinin dördüncü nedeni. Ölçümlerim doğruysa, kripto piyasasının geri kalanının çökmediğini varsayarsak, önümüzdeki haftalarda SAND rallisini 2 kat görebiliriz.”

Bu Altcoin, Büyük Ralliye Hazır!