Ethereum 2021 Sonuna Kadar Yüzde 300 Artabilir! Uzman Yatırımcı Açıkladı!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision kurucusu Raoul Pal, fraktal analizine dayanarak Ethereum’un değerinin dört katına çıkabileceğine inanıyor.

Yakın tarihte paylaştığı bir Twitter iletisinde, Real Vision kurucusu Raoul Pal, Ethereum fiyatının yıl sonuna kadar yüzde 100 ile yüzde 300 arasında yükselebileceğini tahmin ediyor.

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi, daha yüksek fiyatların mümkün olduğuna inanıyor, ancak hiçbir şey kesin olmadığını da söylüyor.

Uzman yatırımcının tahmini, Ethereum’un 2017’nin sonlarında Bitcoin’in çalışmasını kopyaladığını gösteren fraktal bir desene dayanıyor. Geçen ay bunu “tuhaf sihirbazlık” olarak nitelendirdi.

Ethereum şu anda rekor seviyesinden yüzde 14,53 düşmüş olsa da Pal, ikinci en büyük altcoin’in yakında ralli moduna geçeceğine inanıyor.

Eski hedge fon yöneticisi aslında, yukarıda bahsedilen fraktalın son düzeltmeyi doğru bir şekilde öngördüğü gerçeğine işaret ediyor.

Eylül ayında Pal, ETH’nin Mart 2022’ye kadar 20.000 dolara ulaşacağını tahmin etmişti.

İkinci en büyük kripto para birimi, Ekim itibariyle portföyünün yüzde 70’ini oluşturuyordu. Bitcoin ise, kripto varlıklarının yüzde 5’lik mütevazı bir payına sahipti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!