Bu Altcoin Duyurudan Sonra Yüzde 20 Yükseldi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Block.one Kurucu Ortağı Brock Pierce, EOS’un bu yıl yükselişe geçeceğinden emin görünüyor. Son yorumları, varlığın fiyatını yüzde 20 artıran büyük bir ralli öncesinde geldi.

Haftalarca süren piyasa durgunluğundan sonra, EOS sonunda uzun süreli bir konsolidasyondan kurtuldu. Kripto para birimi, yıl için kayıplarını silmekten hala birkaç puan uzakta olsa da, kritik bir 3 dolar seviyesine tırmanış, piyasa çapında bir rallinin ortasında geldi.

En son dalgalanmanın çoğu, Brock Pierce’ın eski ABD başkan adayının EOS hakkındaki düşüncelerini ifade ettiği ve “tekrar tamamen meşgul” olduğunu söylediği tweet ile ilişkilendirilebilir. Pierce, Helios ile ilgili olarak “büyük değişikliklerin ve ilerlemenin nihayet gerçekleştiğini” ekledi.

Hatta şirketteki tüm hisselerini EOS için alıp sattığını açıklamaya devam etti.

“Birincisi, B1’deki tüm hisselerimi (240k BTC, Bullish ve diğerleri) EOS ile takas ettim. Toplulukla kazanırım veya toplulukla kaybederim. Çok şey oluyor. Bizi izlemeye devam edin. Çılgın bir bahis yaptım. Her şey EOS için ve EOS herkes için.”

Birkaç yıl önce EOS, 4,1 milyar dolarlık ICO artışı ile en iyi finanse edilen blok zinciri projelerinden biriydi. Bugün, genellikle bir “hayalet zincir” olarak lanse ediliyor ve herkes onun rönesansından emin değil.

EOS Network Foundation’a (ENF) göre, topluluk Block tarafından hayal kırıklığına uğradı. Sosyal medya platformu olan Voice veya Bullish adlı merkezi olmayan borsanın sonraki tüm lansmanların EOS için anlamlı kullanım durumları yoktu.

ENF’nin kurucusu ve topluluk tarafından seçilen CEO Yves La Rose, ağ için planların ana hatlarını çizdi ve yabancılaşmış ana şirketinden uzaklaşmayı duyurdu. İlişkilerin koptuğunun kamuoyuna duyurulmasından üç ay sonra, La Rose yaratıcılarla yasal bir savaşa hazırlandığını açıkladı.

Günler sonra Pierce, EOS genişlemesini desteklemek için yeni bir fon olan Helios’u kurdu ve ona 210 milyon dolar değerinde token aktardı.

Bugünkü ralli, EOS’u 3,1 doların üzerinde 12 haftanın en yüksek seviyesine çıkardı. Şu an itibariyle, varlık 2,98 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin Duyurudan Sonra Yüzde 20 Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.