Bu Altcoin İlk 20’ye Tekrar Yükseldi! Yüzde 60 Artış Gerçekleştirdi!

ETC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinMarketCap verilerine göre, Ethereum Classic, son haftalarda şiddetli bir rallinin ardından ilk 20’ye yeniden girdi. Ethereum Classic (ETC) şu anda 5,77 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 18. kripto para birimi olarak yer alıyor. Yayınlandığı sırada Ethereum Classic, son 24 saatte yüzde 27,59 ve geçen haftadan bu yana yüzde 60 artışla 42,85 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Kripto

Analistler, ETC’nin kısmen, “Birleştirme” durumunda ETH madencilerinin ETC’ye geçebileceği yönündeki spekülasyonlar tarafından yönlendirildiğini söylüyor. Ethereum Classic (ETC), 2016 yılında bir yan ürün veya “hard fork” sonucunda oluşturuldu.

Ethereum Classic Mart ayında bir mektup yazarak, “Birleştirme” gerçekleşirse gelir kaynaklarını kaybedebilecek “haklarından mahrum edilmiş” ETH madencilerini memnuniyetle karşıladı.

Ethereum Classic’e göre, sözde ETH madencilerinin ekipmanıyla uyumlu tek zincir olduğu için bu terkedilmiş Eth hash gücünün çoğunluğunu almak için iyi bir konumda.

Antpool, Ethereum Classic’e Yatırım Yapıyor!

Bitmain bağlantılı madencilik havuzu AntPool, Ethereum Classic ekosistemini desteklemek için açıklanmış bir yatırım yaptı.

Geçici olarak 19 Eylül’de yapılması planlanan Birleştirme’den sonra, Ethereum bir PoS zinciri olarak çalışmaya başlayacaktı. Proof-of-Work kriptoları madenciliğe büyük ölçüde bağımlıyken, Proof-of-Stake kriptoları öyle değildir. Bu, Ethash’in ETCash adı verilen değiştirilmiş bir sürümünü çalıştıran bir iş kanıtı konsensüsü olan ETC için bir fırsat sunabilir.

Ethereum geliştiricileri Goerli ve ona eşlik eden Beacon Chain Prater için 6 ile 12 Ağustos arasında “Birleştirme”den geçen son test ağları için tarihleri ​​açıkladılar.”

Bu Altcoin İlk 20’ye Tekrar Yükseldi! Yüzde 60 Artış Gerçekleştirdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.