RVN

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin Yüzde 50 Yükseldi! İşte Sebepleri!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ravencoin’in fiyat performansı, mevcut tüm direnç seviyelerini kırmasıyla sadece iki gün içinde yüzde 50 fiyat artışı gösterdi. Ayrıca bu artış bütün kripto para birimi yatırımcıları için sürpriz oldu. Aşırı fiyat artışına ek olarak, kripto para biriminde son birkaç hafta içinde temel bir gelişme olmamıştır.

RVN’nin yüzde 50 rallisinin arkasındaki ilk neden, teknik analiz açısından para biriminin olumlu performansına bağlanabilir. RVN, 50 günlük hareketli ortalamasını hiçbir sıkıntı yaşamadan geçti. Ayrıca yükseliş sonucunda bir sonraki ana direnç seviyesi olan 200 günlük hareketli ortalamaya kadar ulaştı.

ravencoin

Büyük borsa listelemeleriyle ilişkili olan başarılı yükseliş, kripto para biriminde daha fazla işlem hacmi yaşanmasına sebep oldu. Ayrıca bu da büyük ralliyi ateşledi. Ravencoin, çoğunlukla kullanıcılara ucuz ve verimli bir şekilde para transferi sağlamayı amaçlayan basit bir ödeme ağıdır. RVN, bir Bitcoin çatalı üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların farklı kullanım durumlarıyla çeşitli token’lar yayınlamasına olanak tanır.

Projenin sadeliği ve zamana göre test edilmiş doğası, ihtiyaç duyulduğunda satın alma gücü sağlamaya hazır olan sektörün her yerinden yatırımcıları cezbetmektedir. En son gerçekleşen yükselişin arkasındaki ana neden, daha fazla yatırımcının projeyi keşfetmesi ve çevredeki topluluğa katılmaya istekli olmasına bağlanabilir.

Madencilik geçişi Ravencoin, madencilik için erişilebilir bir PoW madeni para olarak bilinmektedir. Ayrıca Ethereum madencilerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla ETH madenciliği yapamayacakları gerçeği göz önüne alındığında, son zamanlarda önemli girişlerle karşı karşıya kalmıştır. Bu da başka bir neden olarak kabul edilebilir. Yazının yazıldığı esnada, RVN 0,04 dolardan işlem görmektedir. Ayrıca son 24 saatte yaklaşık olarak yüzde 46 artış yaşamıştır.

Bu Altcoin Yüzde 50 Yükseldi! İşte Sebepleri!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!