Bu Altcoin, Kripto Sektörünün Google’ı Olacak!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, tıpkı Google’ın internetin ilk günlerinde yaptığı gibi bu altcoin’in de diğer büyük kripto paralara meydan okuyarak bir dev olacağını düşünüyor.

Anthony Scaramucci, Digital Asset News ile yaptığı yeni bir röportajda, diğer büyük varlıklara meydan okuyacağını düşündüğü için Algorand’a (ALGO) yatırım yaptığını söyledi.

“Şu anda Algorand’da çeyrek milyar dolarım var. Bence Algorand, Google gibi olacak.

Biz gençken AltaVista kullanarak internete giriyorduk. Lycos, America Online kullanıyorduk ve hatta Prodigy kullanıyorduk. Sonra, işte 1998’de Google adında bir şirket ortaya çıktı ve insanlar ‘Neden buna ihtiyacım var ki? İnternete erişmek için tüm bu diğer araçlara sahibim’ dediler ve sonra insanlar ‘Bu daha hızlı. Makine öğrenimi var, algoritmalar daha yaygın. Bu daha iyi sonuçlara yol açacak’ demeye başladı ve en sonunda Google herkesi geride bıraktı. Bence bu yaşanan olayın aynısı Algorand ile gerçek olacak.”

Algorand, geliştiricilerin finansal hizmetler için merkezi olmayan uygulamalar (DApp) oluşturmasını sağlayan bir hisse kanıtı (PoS) blok zinciridir. Akıllı sözleşme platformu olan Algorand, aynı zamanda bir Ethereum rakibidir. Çünkü işlem hızını daha düşük bir maliyetle hızlandırmayı amaçlamaktadır.

“Bence nihayetinde büyük şirketler piyasanın token’laştırma tarafına geçtiğinde ve DeFi (merkezi olmayan finans) dünyasında çalışmaya başladıklarında, Algorand gibi ölçeklenebilir, Algorand gibi güvenli ve nihayetinde merkezi olmayan bir şeye ihtiyaç duyacaklar. Bir değer değişimi biçimi olarak kullandıkları şeyin enflasyon-deflasyonu konusunda sorun yaşamadığını görecekler.

Algorand, benim için bir gelecek. Zamanla insanlar ayrıntılı şekilde düşündüğü zaman, Algorand’ı seçecekler.”

CNBC’nin Aralık ayındaki İlk Yarı Raporu ile ilgili bir röportajda Scaramucci, Algorand’ın bugünün önde gelen akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’u potansiyel olarak geçebileceğini söyledi.

Yazının yazıldığı sırada, ALGO, 1,39 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin, Kripto Sektörünün Google’ı Olacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.