Bu Altcoin, Solana Gibi Patlayacak!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, akıllı sözleşme platformu Solana’nın patlayıcı fiyat hareketini takiben ortaya çıkan bir altcoin gördüğünü söyledi.

Twitter’da 66.600 takipçiye sahip olan, Inmortal takma adıyla bilinen ünlü analist, geliştiricilerin veri alışverişi yapabilen ve merkezi olmayan bir blok zincirleri interneti yaratan farklı blok zincirleri oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir proje olan popüler altcoin Cosmos’a (ATOM) baktığını söyledi. Kripto analistine göre popüler altcoin ATOM, CoinGecko’ya göre son 30 gün içinde muazzam bir şekilde yaklaşık yüzde 350 yükselen bir kripto varlığı olan bir sonraki Solana (SOL) olacak.

“FOMO (kaçırma korkusu) yakında başlayacak. ATOM.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Kripto analisti ayrıca Bitcoin çiftinde (ATOM/BTC) Cosmos’a baktı. Inmortal’a göre, ATOM/BTC’nin parabolik bir değer artışı başlatmak için 0,00055 (25 dolar) direncini desteğe çevirmesi gerekiyor.

“ALT/BTC çiftlerindeki en büyük birikim aralıklarından biri (+800 gün). ATOM sonunda bu anahtar seviyesinden döndüğünde, sanırım bazı havai fişekler göreceğiz.”

Kaynak: Inmortal/Tradingview

ATOM/BTC, Inmortal’ın senaryosunu takip ederse, parite 0,002 BTC’ye (91,14 dolar) kadar yükselebilir, bu da mevcut fiyatı olan 0,0006 BTC veya 27,34 dolardan yüzde 230’un üzerinde bir potansiyel artışı temsil ediyor.

Inmortal ayrıca Ethereum’un (ETH) fiyat hareketini yakından izledi. Kripto analisti, ETH’nin 3.400 doların altına düşmesinin, düşüşü satın almak için bir fırsat olduğuna inanıyor.

“Burada bir fırsat görüyorum. Anahtar seviyesine geldiğinde stopları avlayın ve güçlü bir şekilde satın alın.
Şimdilik 3.800 dolar’ı (Çökme Noktası) hedefleyen 3.400 doların altındaki herhangi bir düşüşte satın alacağım.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!