Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Kripto Varlık Fonu, Bu Altcoin’e Yatırım Yapan İlk ABD’li Şirket Oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir butik dijital varlık firması, popüler altcoin’e yatırım yapan ilk ABD’li şirket oldu.

Bir basın açıklamasına göre, Osprey Fund’ın Solana Trust’ı, minimum 10.000 dolarlık bir yatırım yapma fırsatını yatırımcılarına sunmaya başladı.

Son zamanlarda kripto para analistlerinin dikkatini çeken popüler altcoin Solana, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 50 yükseldi. CoinGecko’ya göre SOL, yazı yazılırken, 187,42 dolardan işlem görüyor.

New York City merkezli şirketin CEO’su Greg King, Solana’nın teknolojisinin rakiplerine kıyasla benzersiz bir potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

“Solana, varlıklar için tek bir küresel fiyat belirleyen entegre, merkezi olmayan bir finansal ağın rayları olma potansiyeline sahip. Osprey Solana Trust’ın ilk çıkışıyla birlikte, yatırımcıların en umut verici blok zinciri teknolojileri olduğuna inandığımız şeylere erişmeleri için rampalar oluşturmaya devam ediyoruz.”

Haziran ayında, kripto yatırım devi Grayscale, bir yatırım ürünü olarak sunmak üzere popüler altcoin olan Solana’yı holdinglerine eklemeyi düşündüğünü açıklamıştı.

Solana ekosisteminde kilitlenen toplam değer (TVL) bu hafta 10,9 milyar doların üzerine çıktı.

Ünlü Kripto Varlık Fonu, Bu Altcoin’e Yatırım Yapan İlk ABD’li Şirket Oldu!