Dogecoin

Elon Musk’ın Attığı Tweet Sayesinde Dogecoin Ağı Büyüyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk’ın iki hafta attığı tweet, yaklaşık 800 DOGE düğümünün 1.14.4’e yükseltilmesine yardımcı oldu, ancak daha fazla yeni düğüme ihtiyaç var.

Dogecoin geliştirici hesabı “Doge Whisperer” sahibi topluluğa, dünyanın en büyük yenilikçi-girişimcisi, dünyanın en zengin insanı ve en etkili DOGE hayranı olan Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin önemini hatırlattı.

763 Dogecoin düğümü yükseltildi

30 Ağustos’ta Musk, yeni Dogecoin düğüm yükseltmesinin öneminin yüksek olduğunu ve ağı daha güvenli hale getireceğini ve daha sonra işlem ücretlerinin düşmesine yol açacağını tweet’ledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Doge Whisperer’ın tweet’ine göre, şimdiye kadar 763 node yükseltmeyi gerçekleştirdi. Ancak tweet’te bahsedildiği üzere ağın çok daha fazla yeni düğüme ihtiyacı var.

7 Eylül’de piyasa değeri sıralamasında 8. sırada olan DOGE 0,30 dolar seviyesinin altına düştü sonrasında oradan 0,22 dolara düştü ve Bitcoin 50.000 doların altına düştü. DOGE en son Ağustos başında bu fiyat seviyesinde görülmüştü.

Musk, tweet’lerini clickbait başlıklarına dönüştüren medyaya gülüyor

DOGE kurucu ortağı Billy Markus, Elon Musk’ın, zamanın nihai para birimi olduğu konusundaki tweet’ini içeren bir haber başlığının ekran görüntüsünü paylaştı.

Medya, tweet’i DOGE’yi içeren bir clickbait başlığına dönüştürdü ve coin’in kurucu ortağı, haber çıkışının izleyicilerin dikkatini bu şekilde çekme girişimini trolledi.

Elon Musk, bunu bir çift ROFL emojisi ile yorumladı.

Elon Musk’ın Attığı Tweet Sayesinde Dogecoin Ağı Büyüyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram