ETH

BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 25 Temmuz

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni hafta, kripto varlıkların çoğu kırmızı bölgeye döndüğü için kripto para piyasasında bir düzeltme ile başladı.

Kripto

BTC/USD

Bitcoin (BTC) fiyatı, haftaya başlamak için fiyatlar 22.000 doların altına düştüğü için bugün bir kez daha kırmızıdaydı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

BTC

Dün BTC/USD ticareti 22.974.00 dolar gibi yüksek bir seviyede görüldü, ancak piyasa türbülansı arttıkça lider kripto varlığın fiyatı bunun sonucunda düştü.

Bugünkü hareket, Bitcoin‘in son 21.000 dolarlık destek noktasına düştüğünü gördü, ancak boğalar şimdiye kadar ayıların bir kırılmaya zorlama girişimlerine direndi.

Bugünün en düşük seviyelerinin ardından, BTC bir miktar toparlandı ve bu yazının yazıldığı zaman diliminde 21.931 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Göreceli güç endeksi (RSI) de düştü, gösterge şimdi daha önce bir destek seviyesi olan 50’de izleniyor.

ETH/USD

Ana altcoin oranı son 24 saatte neredeyse yüzde 6 düştüğü için Ethereum (ETH) bugün listedeki en büyük kaybeden oldu.

Bitcoin’e ek olarak, fiyatlar yeni bir destek noktası gibi görünen 1.500 dolara düştüğü için Ethereum (ETH) de kırmızıdaydı.

Fiyatlar art arda yedinci seansta konsolide olmaya devam ederken, ETH /USD haftaya başlarken gün içi en düşük 1.506,66 dolara geriledi.

Bu hafta süren konsolidasyon, 1.500 dolarlık bir taban ile 1.650 dolarlık son fiyat tavanı arasında gerçekleşiyor.

ETH

Grafiğe bakıldığında, bu yatay eğilim, 14 günlük RSI’da 69 direnç seviyesinin başarısız bir şekilde kırılmasının ardından başladı.

Endeks şu anda 59’da seyrediyor ve 57 olan başka bir belirsizlik noktasına doğru ilerliyor. Göreceli güç bu noktanın altına düşerse, daha fazla düşüş görebiliriz.

Ethereum, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 1516 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

XRP/USD

XRP, yüzde 5,55 oranında düşüşle kuralın bir istisnası değil.

XRP

XRP, günlük grafikte 0,3434 dolar destek seviyesine yaklaştı. Satış hacmi arttı, bu da şu anda ayıların boğalardan daha güçlü olduğu anlamına geliyor. Bu durumda, daha olası senaryo, yakında 0,33 dolarlık alanın test edilmesidir.

XRP, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 0,3445 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

BTC, ETH ve XRP Fiyat Analizi: 25 Temmuz
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram