Bu Altcoin’ler Yüzde 50.000 Yükseldi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para çılgınlığı dünya genelinde artarken, yüksek kazanç arayan yatırımcılar, daha az bilinen ve daha yüksek risk taşıyan altcoin’lere yöneliyor.

Nisan ve Mayıs aylarındaki büyük düşüşlere rağmen, bazı altcoin’ler yatırımcılarına çok büyük kar sağladı ve bazı altcoin’ler son bir yılda yüzde 50.000’e kadar yükseliş gerçekleştirdi.

CoinSwitch Kuber’in Baş İşletme Sorumlusu Sharan Nair, yatırımcıların, tıpkı ilk günlerde Bitcoin’de olduğu gibi, bu altcoin’lerden de büyük karlar elde etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ethereum tabanlı bir oyun token’ı olan Axie Infinity, yüzde 48.380’in üzerinde bir artış göstererek Filipinler ve Endonezya gibi gelişmekte olan ülkelerden kısa bir süre içinde milyonlarca kullanıcıyı kendine çekti.

Kripto para borsası olan Giottus’un CEO’su ve Kurucu Ortağı Vikram Subburaj, Axie Infinity’nin zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalacağını ve bunun büyümesini sınırlayacağını söyledi.

Kripto para birimlerindeki spekülasyonlarla dalga geçmek için oluşturulan Dogecoin, özellikle Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın geliştiricileriyle birlikte çalıştığını söylemesinin ardından son bir yılda yüzde 8.300’e kadar yükseldi.

Blockchain ödeme ağı Terra’nın, istikrarlı küresel ödeme sistemlerini güçlendirmek için dolara sabitlenmiş stabilcoin’leri kullanan LUNA, son bir yılda yaklaşık yüzde 6.000 yükseldi.

Vikram Subburaj ekledi;

“Terra’nın gelecekteki büyümesi, stabilcoin’ler etrafında yaklaşan düzenlemeler göz önüne alındığında sınırlandırılabilir.”

Üç Hintli tarafından kurulan Polygon, son bir yılda yüzde 4.300’ün üzerinde yükseliş yaşadı. Subburaj, MATIC’in Ethereum ile birlikte büyüme potansiyeline sahip olduğunu ve önümüzdeki yıl mevcut seviyelerden büyük yükselişler yaşayabileceğini söyledi.

Cardano ve Solana, son bir yılda yüzde 1.400-2.000 yükseliş gerçekleştirdi.

CoinSwitch Kuber müdürü Sharan Nair, takas edilemez token’lara (NFT) yönelik çılgınlığın bu kripto paraları daha yaygın hale getirdiğini söyledi.

“Bunun gibi kripto paralar önümüzdeki günlerde sürekli bir artış yaşayacak ve yatırımcılar büyük kazançlar elde edecek.”

Ethereum ise, son bir yılda yüzde 770’lık bir yükseliş gerçekleştirdi. Piyasa uzmanları, bu ralliyi, ağı güçlendiren yeni bir yazılım güncellemesi olan London Hard Fork’una bağlıyor.

Huobi Global Uluslararası Operasyonlar Genel Müdürü Vincent Lau, kripto piyasasının büyümeye devam edeceğini söyledi.

Blok zincirler ilerde daha fazla işlevsellik sağlayacak ve ekosistemi daha sürdürülebilir hale getirebilecek”

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!