Bu Metaverse Altcoin’i, Son 7 Günde Yüzde 130 Kazandırdı!

Metaverse
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum tabanlı bir metaverse altcoin’i, kripto piyasalarının kötü performansına rağmen parlayan bir yıldız olarak yatırımcılarına büyük kazançlar sağladı.

OpenDAO (SOS), bir airdrop’un ardından Aralık ayının sonlarında başlatıldı ve düzeltmeden önce başlangıçta yüzde 2.000’den fazla arttı. SOS daha sonra, geçen hafta yüzde 130’luk etkileyici bir yükselişe başlayana kadar ılımlı bir yukarı ve aşağı fiyat hareketi yaşadı.

OpenDAO projesi, değiştirilemez token (NFT) endüstrisindeki katılımcıları ödüllendirmek için SOS token’ını piyasaya sürdü. 24 Aralık’taki airdrop için OpenDAO, en büyük NFT pazarı olan OpenSea kullanıcılarına SOS token’larını dağıtmaya başladı.

Balina cüzdanlarını izleyen bir hizmet olan WhaleStats, Ethereum balinalarının çılgınca bu altcoin’i almaya devam ettiğini duyurmuştu.

“SOS şimdi en büyük 1000 ETH balina cüzdanı arasında en çok satın alınan token’lar listesine girdi.

SOS fiyatı son 24 saatte yüzde 41,9 arttı…”

Projenin web sitesine göre OpenDAO,

“Hem yaratıcılar hem de koleksiyoncular için oyun alanını düzleştirmeye odaklanan bir dijital yerel topluluktur. SOS, topluluk tarafından topluluk için oluşturulan Metaverse token’ıdır.”

OpenDAO, 100 trilyon toplam SOS token’ının yüzde 50’sinin ilk günden beri OpenSea’de işlem yapanlara tahsis edileceğini söylüyor. Kripto paraların dağılımı, kullanıcının OpenSea’deki toplam işlem sayısının yanı sıra bir kullanıcının platformda harcadığı Ethereum (ETH), Dai (DAI) ve USD Coin (USDC) miktarına bağlıdır.

OpenSea kullanıcıları token’larını 30 Haziran 2022’ye kadar talep edebilir.

Token’ların geri kalanı likidite sağlayıcı teşvikleri için yüzde 10, stake teşvikleri için yüzde 20 ve OpenDAO Hazinesi için yüzde 20 olarak dağıtılacaktır.

OpenDAO için tahsis edilen SOS, OpenSea dolandırıcılığı kurbanlarını tazmin etmek, SOS ekosisteminin katılımcıları için geliştirici hibeleri sağlamak ve yeni ortaya çıkan sanatçıları, NFT topluluklarını ve sanat korumasını desteklemek için kullanılacaktır.

Yazının yazıldığı sırada, OpenDAO (SOS) 0,000004 dolardan işlem görüyor.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!