Uzman Yatırımcı, Bu 2 Altcoin’in Ethereum ile Rekabet Edeceğini Söyledi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un toplanmaya hazır olduğunu ve yatırımcılar arasında popüler olan iki altcoin’in ETH ile rekabet etmeye hazır olabileceğini söyledi.

Uzman yatırımcı, Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda, önemli yatırımcılar olarak gördüğü birkaç kişinin, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra (LUNA) ve birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT) konusunda iyimser olduğunu belirtti.

“Benim için çalışan, Real Vision’ın kurucu ortağı olan ve Global Macro Investor için çalışan Remi (Tetot) de dahil olmak üzere Terra’da çok iyimser olan çok sayıda yatırımcı olduğunu fark ettim. O, bu alanda büyük bir yatırımcı, onu seviyor ve birçok insan da onun gibi düşünüyor.

Önemli yatırımcı kategorisinde olduğunu düşündüğüm birçok insan, Polkadot konusunda hala çok iyimser ve uzun zamandır da öyle. Asla herkesin yapmasını beklediği şeyi yapmadı, ama yine de zihninizi bu şeylere açık tutmalısınız, yoksa başka bir şey olabilir. Birdenbire başka bir şey ortaya çıkıyor, farklı bir kullanım durumu oluşuyor.”

Pal ayrıca Ethereum için 2022 tahminini paylaştı. Önde gelen akıllı sözleşme platformunun hala dünyadaki en büyük ticaret olduğunu söylüyor. 

“Hala gerçekten güçlü bir koşumuz olduğunu düşünüyorum. Bence, esasen sahip olduğumuz bu tür bir yıllık yatay düzeltme, daha fazla benimsenmeye ve daha fazla kullanım durumu ortaya çıkmasına sebep olacak.

Kullanımının pahalı olmasının nedeni, çok popüler olmasıdır. Bu, diğer tüm katman-1’lerin daha merkezi olmayan katmanı olduğu için, üzerine inşa edilecek şeyler için bir prestij zinciri gibidir. Bu yüzden, ETH 2.0’a yönelik değişikliğin de gelmesiyle bana mantıklı geliyor. Bence bu anlatı da zamanla gelişecek, bu yüzden hala ETH’deki yükselişin çok büyük olacağını düşünüyorum. Piyasa değeri açısından nereye gidebilir diye sorulduğunda hep şunu söylerim; ‘Sadece piyasa değeri açısından buradan 10 kat daha gidebilir.’

Kim bilir, ne zaman.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!