Bu Popüler Altcoin Yüzde 25’ten Fazla Artış Gerçekleştirdi!

MATIC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EVM uyumlu blok zinciri ağır Polygon’un (eski adıyla Matic Network) temel bir yerel yardımcı programı ve yönetişim varlığı olan MATIC, son 24 saat içinde tüm rakiplerinden daha iyi performans gösterdi.

Polygon Disney Accelerator’a katıldı, MATIC 0,5 dolardan 0,65 dolara sıçradı. Ekibinin Twitter üzerinden paylaştığı resmi duyuruya göre Polygon Network (MATIC), Disney Accelerator programına katılacak.

https://twitter.com/0xPolygon/status/1547308131310501890?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1547308131310501890%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fpolygon-matic-price-rallies-25-on-this-crucial-announcement

The Walt Disney Company tarafından yönetilen Disney Accelerator, dünya çapında en yeni eğlence şirketlerinin büyümesini hızlandırmak için tasarlanmış en büyük iş geliştirme programıdır. 2022’de program, artırılmış gerçeklik (AR), değiştirilemez token’lar (NFT‘ler) ve yapay zeka (AI) içeren kullanım örneklerine odaklanıyor.

Matic

Polygon’un yerel kripto varlığı MATIC, duyuruya hemen tepki gösterdi. MATIC fiyatı yedi saatten daha kısa bir sürede yüzde 25’in üzerine çıkarak 0,65 doların üzerinde beş haftanın en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etti.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde MATIC, büyük spot ticaret platformlarında 0,625 dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte, tüm büyük altcoin’ler arasında hala en iyi performans gösteren kripto para olmaya devam ediyor.

Disney Accelerator programı bu hafta başlayacak. Polygon Network’e (MATIC) orada Flickplay ve Lockerverse Web3 sosyal uygulamaları, AI start-up’ları InVerse ve Obsess ve AR yenilikçileri Red 6 eşlik edecek.

Polygon (MATIC) fiyatı, Robinhood ile entegrasyon ve Reddit’in NFT pazarının yakında piyasaya sürülmesi ile katalize edilmişti.

Bu Popüler Altcoin Yüzde 25’ten Fazla Artış Gerçekleştirdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.