Büyük Ethereum Balinası, Sadece 293 Kişide Var Olan Bu Altcoin’i Aldı!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük balinaların cüzdanlarını izleme hizmeti olan WhaleStats, “Light” adıyla bilinen büyük Ethereum balinalarından birisi, yakın zamanda büyük bir satın alma işlemi gerçekleştirdi. Düzeltme dönemlerinde, varlıkları büyük bir indirimle satın alma fırsatı nedeniyle balinalar daha aktif hale gelir.

Üçüncü En Büyük Ethereum Cüzdan Varlıkları

Light’ın toplam varlık değeri şu anda sadece üç büyük varlıkla yaklaşık 2,9 milyar dolar değerinde. Balinanın sahip olduğu en büyük varlık, yalnızca 293 sahibi olan ve izlenen piyasa verisi olmayan RON token’dır.

Kaynak: WhaleStats

Büyük merkezi borsalarda listelenmeyen varlıkların gerçek değerini belirlemek zordur; bu nedenle, arkasındaki gerçek likiditeyi veya gerçek değerini belirlemenin bir yolu yoktur.

Yaklaşık 1 milyar dolar değer ile cüzdanda büyük bir paya sahip olan SHIB ise balinanın cüzdanında ikinci sırada yer almaktadır.

Ek olarak balina, cüzdanında, Wrapped Bitcoin, USD Coin ve CRO tutmaktadır. Ayın başından bu yana, portföyünün neredeyse 600 milyon dolarını kaybetti. Buna, yılın başından bu yana değerinin yüzde 12’sini kaybeden SHIB sebep oldu.

Birinci ve İkinci En Büyük Balinalar Çıktı

Ethereum ağındaki üçüncü en büyük balina en az iki önemli token pozisyonuna sahipken, ağdaki birinci ve ikinci en büyük cüzdanlar neredeyse hiç bir varlığa sahip değiller.

Hem “Itachi” hem de “Naruto’nun” portföylerinin yüzde 99’u Ethereum’dur, bu da piyasadaki en büyük balinaların kripto piyasası düzeltmesi sırasında riskten kurtulmayı tercih ettiğini gösterir. Ethereum, geleneksel finansal varlıklara kıyasla volatil kalırken, Shiba Inu gibi daha küçük altcoin’lere kıyasla hala daha fazla istikrar gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!