Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu 4 Altcoin, Piyasa Düşüşüne Rağmen Bir Haftada Yüzde 113’den Fazla Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve Ethereum kısmi düşüşler sergileyip genel olarak da yatay harekete devam ediyor. Buna rağmen bu 4 altcoin, bir haftada büyük yükselişler gerçekleştirdi.

Bu haftanın en popüler altcoin’lerinden biri, değiştirilemez token (NFT) pazarı LookRare’in token’ı olan LOOKS oldu.

LOOKS’un 627 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri var ve yedi günün en düşük seviyesi 1,75 dolardan 4,95 dolara yükseldi. Bu da sadece bir haftada yüzde 180’lik yükselişe tekabül etmektedir.

LOOKS o zamandan beri düşüş yaşadı ve şu anda 4,57 dolardan işlem görüyor.

Sırada, topluluk merkezli ödeme sistemi Fuse Network’ün token’ı olan FUSE var. Son yedi gün içinde FUSE, yüzde 124’ün üzerinde artışla 0,83 dolardan düşük bir seviyeden tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,86 dolara yükseldi.

FUSE, ATH bölgesinden geri çekilme yaşayarak şimdi 1,58 dolar seviyesinden işlem görmektedir.

Bu hafta sağlam bir performans sergileyen bir başka altcoin, merkezi olmayan zincirler arası protokolü olan Anyswap’ın yönetişim varlığı olan ANY.

502 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan dijital varlık, haftalık en düşük seviye olan 15,28 dolardan 33,27 dolara fırladı ve bu yüzde 117’lik bir ralli anlamına gelmektedir.

ANY düşüş yaşayarak ve şu anda 25,20 dolardan işlem görüyor.

Listenin son sırasında, Fantom tabanlı otomatik piyasa yapıcının ve merkezi olmayan borsa SpookySwap’ın yönetişim token’ı olan BOO var. BOO, bu hafta 18,59 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 39,73 dolara yükselerek yüzde 113’lük yükseliş kaydetti.

BOO, ATH seviyesinden düzeltme yaparak 31,95 dolara geriledi.

Bu 4 Altcoin, Piyasa Düşüşüne Rağmen Bir Haftada Yüzde 113’den Fazla Yükseldi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!