Cardano İşlem Hacmi Artıyor! Balinalar Yeniden Ortaya Çıkıyor!

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir kripto analisti, büyük ADA işlemlerinin hacminin 21,6 milyar doları aştığını bildirdi. Böyle bir piyasa hareketinin, Cardano ağındaki kurumsal ve balina faaliyeti için sıklıkla bir aracı işlevi gördüğüne ve büyük oyuncuların fiyat oynaklığına ne kadar hazırlanabileceğini gösterdiğine dikkat çekiyor.

Genellikle 100.000 doları aşan büyük işlemler, balinalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından yapılan işlemlerin sayısı için bir aracı görevi görür. Balinaların ve kurumsal oyuncuların belirli bir günde işlem yaptığı toplam miktar, bu büyük işlemlerin hacmine göre belirlenir.

Büyük işlemlerin hacmindeki artışlar, büyük oyuncular arasında alım veya satım faaliyetinin arttığını gösterebilir. Balinaların ve zengin yatırımcıların, çöküş dönemlerinde dipten satın almayı tercih ederek daha fazla biriktiği biliniyor.

Cardano, Balinalar Arasındaki En Popüler Varlıklardan Birisi Oldu

WhaleStats’a göre, izlediği en büyük 1.000 BNB cüzdanı, önemli miktarda ADA barındırıyor. Bu en büyük balinaların yaklaşık 11.815.034 dolar değerinde ADA’ya sahip olduğu bildirildi.

Daha önce, Cardano, zincir içi aktivitede büyük bir artış kaydetti ve yeni adresler yüzde 167 arttı. Cardano’nun ana şirketi olan IOHK, yılın başlarında yeni DApp’lerin piyasaya sürülmesinin ardından yeni kullanıcıları ağa dahil etme potansiyelini tartıştı.

IOHK,

“Şimdi, Basho aşamasına girerken, optimizasyon ve ölçeklendirmeye daha fazla enerji yatırıyoruz. Bu temeller üzerine inşa edilerek DApp ekosistemindeki büyümeyle başa çıkmak ve önce yüzbinlerce, sonra milyonlarca yeni kullanıcıyla birlikte çalışmak için kapasite ve iş hacminin sürekli artırılması gerekiyor.”

Şu anda, IOHK’nın iletişim direktörü Tim Harrison’ın son açıklamalarına göre, Cardano’da 492 proje inşa ediliyor. ADA, bu yazının yazıldığı sırada, 1 dolardan işlem görmektedir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!