Cardano

Cardano’nun (ADA) Düşüşüne Rağmen Balinalar Satın Almaya Devam Ediyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasındaki en son fiyat düşüşleri, büyük yatırımcıları belirli varlıklardan daha fazla satın almasına sebep oldu. Zincir içi veriler, bazı ADA cüzdanlarının iki haftadan kısa bir sürede varlıklarını iki katından fazla artırdığını ortaya koyduğundan, bu, Cardano’nun varlığı ADA için daha da göze çarpan bir durum oldu.

ADA Satın Alım İştahı Düşük Fiyatlarla Artıyor

Kripto para birimi piyasasının Ocak ayının ortasından bu yana büyük bir düzeltmeden geçtiğini ve bir noktada bir hafta içinde kümülatif piyasa değerinden 500 milyar dolardan fazlasını sildiğini söylemek yanlış olmaz. 18 Ocak’ta 1,65 dolar olan altı haftanın en yüksek seviyesine yükselen Cardano, en çok zarar gören varlıklar arasında yer aldı.

ADA, yukarıda belirtilen yerel zirveden dört gün içinde yüzde 45 düşüşle 22 Ocak’ta 0,92 dolara geriledi. O zamandan beri, ADA, kısmi olarak toparlandı ve 1 doların üzerinde işlem gördü, ancak yine de yıl bazında yaklaşık yüzde 25 düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bununla birlikte bu düşüş, Santiment’in verilerinin gösterdiği gibi, yatırımcıların Cardano’ya olan iştahını azaltmadı. Analitik kaynağı, 10.000 ila 1.000.000 ADA tutan adreslerin iki haftadan kısa bir sürede yaklaşık 55 milyon dolar değerinde ADA satın aldığını bildirdi.

Yüzde perspektifinden bakıldığında bu, varlıklarının 11 günde yüzde 110’dan fazla arttığı anlamına geliyor.

Cardano’nun (ADA) Düşüşüne Rağmen Balinalar Satın Almaya Devam Ediyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.