Cardano Balinalarının Sayısı Yüzde 15.000 Artış Gösterdi!

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analitik firması tarafından Santiment tarafından bildirilen son veriler, 10.000 ila 1.000.000 ADA arasında bir bakiyeye sahip Cardano adreslerinin sayısının 2021 Aralık ortasından bu yana yüzde 15.000 arttığını ortaya koydu.

Bu bahsedilen yüzde 15.000 artış, o zamandan beri ağa katılan yaklaşık 3.900 cüzdan anlamına geliyor. Cardano ağı önemli kilometre taşları kaydederken ADA cüzdanlarının sayısı da üç milyonu kırmaya yaklaştı.

Cardano’da türünün ilk örneği olan Cardano’nun SundaeSwap DEX’i, 71,69 milyon dolar TVL (toplam kilitli değer) ve borsada 300’den fazla aktif işlem havuzu kaydettiği ilk operasyon haftasını da kutladı.

Cardano’nun ana şirketi olan IOHK, Milkomeda gibi bazı DApp’lerin önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesinin beklendiğini de belirtiyor. Milkomeda, EVM yeteneklerini EVM olmayan blok zincirlerine sunmayı amaçlayan bir katman-2 çözümüdür. Ayrıca diğer akıllı sözleşme dillerini hedeflemek için yeni yan zincirler dağıtabilir.

Cardano fiyat hareketi

Daha önceki, Santiment’in zincir üstü verileri, 10.000 ile 1 milyon ADA arasında bakiyeye sahip cüzdanların aktif olarak satın almaya devam ettiğini ve bu adreslerin sayısındaki büyümenin önemini ortaya koyduğunu gösteriyor.

Zincir içi analitik firması, bu yatırımcıların 53,6 milyon dolarlık ADA biriktirerek varlıklarını iki katından fazla artırdığını belirtmişti.

Cardano fiyatı, 1 dolar civarında yatay işlem görmeye devam ediyor. IntoTheBlock’tan alınan veriler, yaklaşık 341.500 adresin bu seviyelerde 7,65 milyar ADA satın aldığından, 1 dolarlık seviyenin ADA fiyatı için önemli bir destek olduğunu gösteriyor.

ADA, yazının yazıldığı sırada, 1,06 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!