Cardano

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Cardano Yükselmeye Hazır Mı? Ünlü Analist Konuştu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in 55.000 doların üzerinde 90 günün en yüksek seviyesine yükselmesinin ardından Cardano’yu analiz etti.

Van de Poppe, YouTube’da paylaştığı yeni videosunda, Cardano (ADA) için giriş noktalarına baktı ve kripto paranın dibe yakın olduğuna inandığını söyledi.

“Bu noktada Cardano satın almak istiyorsanız, bence bu aralıkta herhangi bir yere bakmak istersiniz, bölgede 2,45 dolar civarında agresif görünüyor. Ayrıca 1,75 dolara düşersek, bu bir giriş noktası olur.”

ADA bu yazının hazırlanışı sırasında 2,25 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti, ADA’nın daha yükseğe tırmanmaya devam etmesini ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,10 dolara yaklaşmasını bekliyor.

“Peki bu noktada ne bekleyeceğiz? Tüm zamanların en yüksek bölgesine doğru birazcık USDT’ye karşı bir geri çekilme yaşayacağımızı varsayıyorum, tıpkı Kasım 2020’de gördüğümüz gibi, sert bir şekilde hızlanmaya başlamadan önce yavaşça üst bölgeye ilerlemiştik.”

Bitcoin (ADA/BTC) karşısında ADA’ya bakan Van de Poppe, paritenin yükseliş trendini nasıl yeniden başlatabileceğini özetledi.

“0,0000464 BTC (2,50 dolar) alanının üzerine çıkarsak yeni bir yükseliş dalgasına sahip olabiliriz.”

Ancak, boğalar 0,0000464 BTC’nin üzerine çıkamazsa, Van de Poppe, ADA’nın 0,00003785 BTC (2,04 dolar) ile 0,000032 BTC (1,72 dolar) arasına kadar düşebileceğini söyledi.

Cardano Yükselmeye Hazır Mı? Ünlü Analist Konuştu!